App Store Google Play

Дніпропетровщина співпрацює з Німеччиною ми їм мізки вони нам інвестицію

13.08.2013 11:48
Дніпропетровщина співпрацює з Німеччиною ми їм мізки вони нам інвестицію

Серед наших закордонних партнерів, які вклали свої інвестиції в економіку Дніпропетровщини, Німеччина посідає перше місце - 4 643, 6 тис дол США. На сьогодні в області працює 46 підприємств з німецькими інвестиціями.

Цими досягненнями похвалився перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Крупський під час зустрічі у зв'язку із закінченням дипломатичної місії в Східних регіонах України Генерального консулу Федеративної Республіки Німеччини Клаусом Ціллікенсом.

Генеральний Консул ФРН Клаус Ціллікенс неодноразово приїздив до Дніпропетровщини. Під час останнього робочого візиту, 13 березня 2013 року, були обговорені питання співпраці у культурних, економічних та освітніх сферах.

Під час цієї зустрічі Генеральний консул висловив зацікавленість у продовженні взаємовідносин Німеччини та Дніпропетровщини. Зокрема, були обговорені питання про співробітництва у сферах освіти, охорони здоров'я, ІТ тощо.

За 20 років співпраці України з Німеччиною, Дніпропетровщина стала важливою складовою у соціально-економічних взаємовідносинах країн.

За 2012 рік загальний товарообіг з державою склав 613,2 млн дол США, це 3,5% від загального товарообігу регіону. З них у Дніпропетровську область імпортовано 486,5 млн дол США, що складає 7% загального обсягу імпорту до області. А із регіону до Німеччини експортовано товару на загальну суму 126,7 млн дол США, що складає 1,2% від загального обсягу експорту області. Зокрема, співпраця Дніпропетровщини та Німеччини охоплює такі важливі сфери як металургія, машинобудування, промисловість, фармацевтика та ін.

Дніпропетровщина одна з найпривабливіших для інвестування областей України. Зокрема, у минулому році в регіон вкладено 8351,8 млн дол США, у тому числі обсяг іноземних інвестицій з Німеччини становить 4646,4 млн дол США. Це більше половини від загального обсягу внесених інвестицій. В тому числі, майже всі іноземні інвестиції вкладено у промисловість - 4642,7 млн дол США.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...