App Store Google Play

ДФІ знайшла розтрату півмільйона гривень … на відрядження

13.08.2013 09:27
ДФІ знайшла розтрату півмільйона гривень … на відрядження

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Смоли» за період з 01.07.2011 по 01.02.2013 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 1,2 млн грн.

Зокрема, встановлено безпідставне відшкодування витрат на відрядження працівникам підприємства на суму майже 566 тис. грн.

Так, відшкодування витрат на відрядження здійснювалося працівникам, які прийняті на сезонну роботу (червень-вересень 2012 р.) до дитячого оздоровчого табору. Враховуючи те, що працівники приймалися на роботу в місті Євпаторія, відсутній факт відрядження, яке класифікується як поїздка працівника за розпорядженням керівника для виконання службового доручення поза місцем постійної роботи. До того, не складалися накази керівника підприємства на відрядження працівників, як це передбачено ст. 140 Податкового кодексу. Також відсутні документи на підтвердження зв'язку завдання відрядження з господарською діяльністю підприємства.

Крім того, фінінспектори встановили безпідставне перерахування у 2012 році підприємством внесків на суму 300 тис. грн на рахунок концерну «Ядерне паливо», яким не виконано повноваження, визначені Статутом, по відношенню до ДП «Смоли».

Також під час ревізії встановлено списання сировини та хімічних елементів понад норми на суму майже 213 тис. грн, серед яких: крохмаль, перідін, стирол, хлор, декстрин, азот, інші хімічні реагенти.

За результатами ревізії складено 10 протоколів про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано до прокуратури Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...