App Store Google Play

Пенсіонера МВС врятувало те, що він не знайомий з "терористом"

10.08.2013 19:39
Пенсіонера МВС врятувало те, що він не знайомий з "терористом"

8 серпня в засіданні дав покази дуже цікавий свідок. Колишній працівник МВС пенсіонер Микола Ковилкін став свідком вибухів у Дніпропетровську 27 квітня 2012 року. Він їхав у трамваї, що слідував назустріч тому, біля якого на зупинці вибухнула урна.

Свідок розповів, що після вибуху, оцінивши обставини вирішив негайно залишити місце пригоди, оскільки остерігався за своє життя і безпеку. З власного досвіду - свого часу він як правоохоронець «займався терактами у Москві» (!!!) - знаючи, що десь поруч ще щось може вибухнути, пішов подалі від того місця. Вже через кілька хвилин він пішов по правому тротуару вздовж пр. Карла Маркса в сторону залізничного вокзалу.

При цьому свідок дуже чітко вказує, що ніякої паніки по дорозі він не помітив і навіть не чув наступних вибухів. Дізнався, що сталися ще два вибухи, коли по дорозі зайшов в банк на вул. Пастера, і йому зателефонувала його дружина.

Нічого не нагадує? Так само, почувши про вибухи, Дмитро Рева вирішив не йти в сторону Сєрова, а повернувся назад і сплатив за кредитом у найближчому банку. Він так само не чув вибухів, і не бачив паніки. Але коли це говорить свідок - то державне обвинувачення це не дивує, коли ж про це розповідає «призначений терористом» - державне обвинувачення вважає це дивним і сумнівним.

Про відсутність паніки між Столярова та Пастера говорить іще низка свідків, які проходячи на цьому відрізку приблизно в той же час, що й Рева, також не чули вибухів, що в черговий раз підтверджує правдивість показів Дмитра і безглуздість обвинувачення щодо нього.

Пенсіонер Ковилкін пройшов той самий маршрут, що і Рева. За логікою слідства, він цілком міг бути підозрюваним - так само як і Дмитро. У нього навіть об'єктивно більше шансів - він перебував біля першого вибуху, і ще два пройшов повз, а також раніше його діяльність була пов'язана з антитерористичною діяльністю; він має зв'язки в правоохоронних органах тому, дізнаватися про їхню реакцію міг би оперативніше.

Єдине, що його, мабуть, врятувало - те, що він не знайомий із Сукачовим, а останній не писав йому смс. Його кандидатура не розглядалася оперативними підрозділами в числі знайомих з основними «фігурантами» (горезвісний список із 17 осіб, із якими підозрювані підтримували контакти). А то б знайшовся ще один Пилипенко, який би подзвонив, чи може підклав би під час обшуку селітру, щоб прив'язати його до інших.

За це пенсіонер МВС може дякувати Богу щодня. Інакше цілком би міг стати «п'ятим» на лаві підсудних, за компанію, як і Рева.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...