App Store Google Play

Демографічну проблему України вирішують дагестанці й в'єтнамці

09.08.2013 10:36
Демографічну проблему України вирішують дагестанці й в'єтнамці
Протягом шести місяців цього року в Україні іноземцям видали 15,5 тис. посвідок на постійне місце проживання. Про це повідомила Державна міграційна служба.

«Протягом 6 місяців цього року органи та підрозділи Державної міграційної служби оформили 15,5 тис. видів на проживання в Україні та видали 4,98 тис. дозволів для виїзду за кордон на постійне проживання громадянам України», - повідомила міграційна служба.

Найбільша кількість видів іноземцям видали на проживання в Криму (1425), Києві (1396), Одеській (1361), Донецькій (1119) та Дніпропетровській області (1099).

«Найбільша кількість осіб, які іммігрують в Україну, є громадянами країн колишнього Радянського Союзу, які зберегли тісні родинні та територіальні відносини з Україною, зокрема з Російської Федерації, Грузії, Республіки Білорусь, Молдови, Вірменії, Узбекистану, Туркменістану.
Крім цього, в Україні постійно проживають громадяни В'єтнаму, Ізраїлю, КНР, Польщі», - прокоментувала міграційна служба.

Щодо отримання посвідки на постійне проживання українцями за кордоном, як пояснює міграційна служба, вони спочатку отримують такий дозвіл в Україні, а потім просять його у відомствах країни, де хочуть жити. Втім, даних про кількість тих, хто отримав такий дозвіл на постійне проживання за кордоном, Державна міграційна служба України не отримує.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...