App Store Google Play

Заради чергового мерського фонтану вирубують столітній парк

08.08.2013 15:58
Заради чергового мерського фонтану вирубують столітній парк

Попри численні обіцянки міського голови Івана Куліченка не порушувати ландшафтну й архітектурну композицію Парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка в центральній частині Дніпропетровська, сьогодні, 8 серпня, в парку почалася масова вирубка дерев.

Комунальники пояснюють сандальне знищення дерев на схилах Монастирського острова необхідністю підготовки будівельного майданчика для об'єкту під назвою "Водоспад ревучий", проти будівництва якого неодноразово виступала міська громадськість, архітектори, мистецтвознавці та етнографи.

Штучний водоспад, який має, на думку Івана Куліченка, символізувати затоплені радянською владою Дніпрові пороги, мають розмістити між церквою святого Миколая та навісним кафе. Втілити проект планується до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, тобто до березня 2014 року.

Представник однієї з екологічних організацій Олексій Ангурець, який спробував з'ясувати, на підставі чого виконується чергове "покращення для городян", з'ясував, що документів на ведення робіт у підрядника немає. Останнє, втім, не завадило вандалам видерти з землі понад 200 пагонів різного віку.

На даний момент в ситуації розбирається міліція, яка зафіксувала складені заяви громадян про протиправні дії. Громадські активісти дякують співробітникам МВС за професіоналізм і розуміння ситуації, що, нажаль, нині рідкість.

Пан Ангурець з гіркотою відзначив, що міський бюджет порожній, але на "бенкет під час чуми" у вигляді фонтанів і водоспадів з обов'язковою вирубкою дерев у парку, який є пам'яткою садово-паркового мистецтва, кошти платників податків нашкребли.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...