App Store Google Play

Водоканал за 2,5 роки напорушував на 2,2 мільйони

08.08.2013 12:43
Водоканал за 2,5 роки напорушував на 2,2 мільйони

Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального виробничого підприємства Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал»  за період з 1 червня 2010 по 31 грудня 2012 року фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області  виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 2,2 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Як з'ясувалось, посадові особи підприємства завищили фактичні витрати на послуги з водовідведення для населення за січень-травень 2010 року, внаслідок чого зайво отримано понад 1,4 млн грн бюджетних коштів на покриття різниці у тарифах.

Також фінінспектори виявили порушення, пов'язані з оплатою праці, на суму понад 364 тис. грн. Так, окремим працівникам зайво нараховано та виплачено доплати, надбавки та премії. На незаконно виплачену зарплату нараховано та сплачено єдиний соціальний внесок до державних цільових фондів на суму майже 100 тис. грн.

Крім того, підприємство за рахунок власних коштів оплатило витрати сторонніх юридичних осіб на суму майже 166 тис. грн, а також, через неукладені з орендарями договори, власними коштами оплатило витрати з утримання орендованого майна.

Разом із цим, йдеться у повідомленні, встановлено зайве перерахування підрядним організаціям коштів внаслідок завищення ними обсягу та вартості фактично виконаних будівельних робіт на суму майже 90 тис. грн.

Завдяки заходам, що їх вжили фінінспектори, відшкодовано фінансових порушень на суму майже 1,6 млн грн шляхом зменшення розміру заборгованості з різниці у тарифах, перерахування підрядними організаціями та орендарями грошових коштів на розрахунковий рахунок підприємства.

За результатами ревізії на посадових осіб підприємства складено 13 протоколів про адміністративне правопорушення. Матеріали передано до прокуратури Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...