App Store Google Play

Знаки на дорогах потрібні водіям, а не комунальникам

07.08.2013 11:10
Знаки на дорогах потрібні водіям, а не комунальникам

6 серпня в медіа центі ДНІПРО ПОСТ відбулася прес-конференція, в ході якої громадський активіст Ігор Калашников розповів, що як підприємець і мешканець міста хотів би забезпечити безпеку життєдіяльності себе, своїх дітей, знайомих і просто жителів Дніпропетровська. Через це він не чекає, що комунальні підприємства виконуватимуть свої обов'язки і робить справу за них.

Річ у тим, що навіть на центральних вулицях Дніпропетровська дорожні знаки не видно. Через це виходить порушення руху, хтось спізнюється на роботу, на побачення і найголовніше, що при цьому трапляються ДТП.

«Я намагаюся виправити ситуацію з дорожніми знаками по шляху свого проходження з дому на роботу. Кілька разів ми наймали «ЗІЛ» і буквально за 15 хвилин нам вдалося впоратися з роботою. Цього року нам вдалося звільнити 5 дорожніх знаків від гілок. Ми намалювали один пішохідний перехід і пофарбували у жовтий колір один бордюр», - відрапортував про свої досягнення підприємець.

У Дніпропетровську чимало таких місць, де не видно дорожні знаки і через це створюються аварійні ситуації. Наприклад, на розі вулиць Херсонської та Ульяновської постійно виходить пробка через те, що водії не бачать знак.

За правилами, дорожній знак або світлофор має бути видимий за 50 метрів. В реальності ж, як наприклад, на розі вул. Леніна та пр. К. Маркса - у 150 метрах від будівлі дніпропетровської міської ради - світлофор не видно з цієї відстані. Навіть у центрі міста таких дорожніх знаків дуже багато.

«Виправити цю ситуацію не складно, якщо комунальники почнуть сумлінно виконувати свої обов'язки», - вважає громадський активіст.

Поки що ж  доводиться підміняти собою діяльність комунальників, просто аби вижити на дорозі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...