App Store Google Play

Місцева влада дінамить "Євробаскет" - Лубківський

07.08.2013 10:16
Місцева влада дінамить "Євробаскет" - Лубківський

Будівництво арен до Євробаскету-2015 потрібно прискорити.

Про це заявив директор турніру Маркіян Лубківський в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Є загальна проблема (...) - це темпи будівництва арен. Якщо ми хочемо успішно провести турнір, то арени має бути здано вчасно. Я не драматизую ситуації, але моя роль як директора турніру полягає в тому, щоб здійснювати моніторинг та сигналізувати про необхідність прискорити темпи будівництва", - сказав він.

"Часу у нас ще вистачає, щоб побудувати арени, але водночас період, починаючи з вересня 2013 року, має стати етапом активної фази будівництва", - додав Лубківський.

Він зазначив, що повільні темпи будівництва - це загальна тенденція для всіх арен.

"І я не виділив би сьогодні когось. На початковому етапі у нас були фаворити з погляду зору підготовки документації, початку будівництва, а нині всі арени перебувають більш-менш на одному рівні готовності, але темпи будівництва має бути суттєво прискорено", - наголосив директор турніру.

Як відомо, в червні 2013 року місцевий організаційний комітет Євробаскет-2015 підписав протоколи про наміри з усіма інвесторами спортивних арен, на яких планується проводити матчі чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловіків 2015 року.

Усі компанії надали документальне підтвердження своїх намірів будувати арени в Києві, Донецьку, Харкові, Львові, Дніпропетровську та Одесі, де відбудуться матчі турніру.

Україна отримала право на проведення фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року серед чоловічих збірних 18 грудня 2011 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...