App Store Google Play

Дніпропетровці махнули рукою на президента

06.08.2013 08:59
Дніпропетровці махнули рукою на президента

Кількість звернень жителів Дніпропетровщини до Адміністрації Президента України за перше півріччя 2013 року зменшилась майже на 10%. Зокрема, за перші шість місяців поточного року до АП поскаржились лише 951 раз, це на 71 менше, ніж за аналогічний період минулого року. Статистику люб'язно надали в ОДА Дніпропетровщини. 

Крім того, зменшилася кількість звернень і до Верховної Ради України. За перше півріччя їх надійшло 76 замість 96 минулорічних.

В облдержадміністрації переконують, що це саме вони огорнули Президента піклуванням і старанно відгороджують від проблем мешканців, приймаючи удар на себе і вирішуючи негаразди самотужки.

Так, на багатоканальну телефонну лінію «Контакт-центр «Гаряча лінія Дмитра Колєснікова» (0-800-505-600) за перше півріччя 2013 року надійшло 19330 звернень громадян.

Найбільше, як це не дивно, громадян турбували питання, якими ОДА, судячи з прес-релізів, опікується чи не найбільше:  комунального господарства та благоустрою територій, соціального захисту населення, функціонування мереж зв'язку та земельних відносин.

Найбільшу турботу у населення викликає питання комунального господарства. З цього приводу надійшло 1296 звернень, що склало 28,4% від загальної кількості питань. Окрім цього, громадяни зверталися за консультацією та роз'ясненнями з питань: економічної та цінової політики, праці та заробітної плати, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, освіти, наукової діяльності, діяльності об'єднань громадян, релігії. При цьому, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилася кількість звернень з питань освіти, наукової діяльності - на 9,1%; діяльності об'єднань громадян, релігії - на 28,6%.

Щодо довіри до чиновників та обранців, то ситуація в регіоні така сама, як і з довірою до президета та ВР. Це підтверджує тенденція до зниження кількості звернень громадян у питаннях діяльності органів місцевого самоврядування. Кількість таких звернень зменшилася на 53,3%.

Ну а найбільше звернень до облдержадміністрації надійшло, традиційно, від пенсіонерів - це 39,6% від загальної кількості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...