App Store Google Play

Дніпропетровського свободівця викликали до дошки першого

06.08.2013 14:21
Дніпропетровського свободівця викликали до дошки першого

Найпопулярнішими прізвищами в Україні виявилися Шевченко, Мельник та Бойко. Мельниками можна заселити всю Керч (близько 145 тис. людей), Шевченків би вистачило на Нікополь (120 тис.), а Бойків - на Ужгород (116 тис.).

А от найпопулярніші російські прізвища (Смірнов, Іванов, Кузнєцов) не ввійшли в Україні і в першу десятку.

Утім, українськими Івановими легко можна заселити Умань (близько 90 тис. жителів). Окрім того, в Україні мешкають 2 тис. осіб з прізвищем Лі, 131 Мюллер та 46 Смітів, повідомляє Сегодня.

Серед відомих українських політиків найменше однофамільців має Тягнибок - лише двох і вони живуть у Харкові. Найбільше - у Юлії Тимошенко, однофамільцями якої можна було би заселити Трускавець (понад 30 тис. осіб).

Українці стверджують, що їм допомагають по життю оригінальні та рідкісні прізвища.

"Кілька разів мене прізвище рятувало від зайвої паперової тяганини... Мені говорять: "Ой, яке у вас класне прізвище!" і ось ми пожартували, а далі все, як по маслу. Ще при знайомстві допомагає. Наприклад, якось дівчина ніби жартома сказала, що хотіла би таке прізвище. Всюди, де би я не працював, мене запам'ятовують", - ділиться Сергій Безсмертний з Кривого Рогу.

Киянка Марія Кисіль-Загорянська радіє, що у неї майже нема однофамільців.

"На першому курсі я здавала іспит з латині викладачці з прізвищем Кисельова. Хвилювалася, а тут вона мене запитує про історію мого прізвища. Я їй розповіла, вона розповіла мені свою. Потім вона спитала у мене щось простеньке, я відповіла і отримала 4. Виявилося, викладачка вважає, що всі похідні від прізвища Кисіль - родичі", - сміється Марія.

Щоправда, не завжди вигідно виділятися зі списку. Наприклад, свободівець Анатолій Галілей скаржиться, що його завжди до дошки викликали першим, особливо нові вчителі. Інша відома націоналістка Ірина Фаріон стверджує, що її прізвище з гуцульських діалектів можна перекласти як "інтриган".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...