App Store Google Play

Пшеницю на Дніпропетровщині тепер вирощуватимуть китайці

05.08.2013 09:45
Пшеницю на Дніпропетровщині тепер вирощуватимуть китайці

Аграрії Китаю мають намір спільно з великими українськими агрохолдингами вирощувати зернові культури і поставляти їх на ринок КНР.

Про це заявив в ході круглого столу в Дніпропетровську виконавчий директор китайсько-української асоціації з реалізації міжнародних проектів Льоу Хуаньлінь, передає "Інтерфакс-Україна".

"Нам цікаво співпрацювати з українськими великими агрохолдингами, що розвиваються. Ми можемо забезпечити українській стороні інвестиції та технології, а компанія, маючи земельний банк, зможе збільшувати обсяги врожаю. Це взаємовигідна співпраця. Для Китаю ще цікаво це співробітництво тим, що ми купуємо вироблену українським холдингом продукцію і забезпечуємо продовольчу безпеку нашої країни", - сказав Льоу Хуаньлінь.

За його словами, особливий інтерес китайської сторона викликала побудова вертикальної інтеграції в українському холдингу KSG Agro.

"Вони можуть забезпечити розвиток повного циклу - вирощування зернових і олійних, їх переробку. Відходи частково йдуть на корм тваринницькому напрямку, частково на виробництво біопалива. Ми вважаємо такий підхід може забезпечити хороший результат у розвиток сільського господарства в Україні", - зазначив Хуаньлінь .

За заявою китайської сторони, кошти створеного асоціацією спеціального фонду в Гонконзі для фінансування китайсько-українських проектів в Україні в сумі 6 млрд доларів можуть бути в найближчому майбутньому спрямовані на фінансування узгоджених сторонами спільних сільськогосподарських та інфраструктурних проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...