App Store Google Play

Все як при "совку": Вілкул "вибив" для радіологічного центру прискорювач

02.08.2013 13:15
Все як при "совку": Вілкул "вибив" для радіологічного центру прискорювач

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 23 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Біосенс» на постачання лінійного прискорювача зі стереотаксичним обладнанням за 53,30 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Прискорювач потрібно до кінця року встановити у приміщенні медоб'єднання "Онкологія" по вул. Космічна, 21 у Дніпропетровську. Вартість доставки, інсталяції та навчання працівників експлуатуючої організації включена у ціну угоди, яка фінансується коштом місцевого бюджету.

Дані про конкуренцію на торгах невідомі, оскільки замовник не розмістив на сайті «ВДЗ» протоколу розкриття пропозицій. Відомо, що заявку подавала також фірма «Укрмед», однак її було відхилено через відсутність кількох довідок.

Фірма «Біосенс» зі статним капіталом 50 тис грн. зареєстрована на Сергія Федоренка у Києві по пров. Ніжинський, 2-4, корп. 1. Фірма торгує прискорювачами «Elekta Compact».

У серпні 2012 року «Біосенс» вже вигравав тендер «Бази спеціального медичного постачання» Дніпропетровської облради на поставку лінійного прискорювача вартістю 50,88 млн грн. Однак тоді не повідомлялось для якого саме закладу придбано устаткування і чи була угода зрештою виконана.

Компанія «Боісенс» почала вигравати державні тендери у 2012 році і отримала підряди на 123,46 млн грн.

Раніше прес-служба віце-прем'єра Олександра Вілкула повідомила, що радіологічний центру у Дніпропетровську почали будувати у 1998 році, однак через брак фінансування роботи поновились лише у 2010 «по ініціативі Олександра Вілкула», який тоді очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію.

Вілкул пообіцяв, що радіологічний центр буде відкрито у листопаді цього року і доручив до 10 листопада забезпечити придбання і монтаж необхідного обладнання.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...