App Store Google Play

Голодуючому «терористу» викликали швидку

01.08.2013 18:05
Голодуючому «терористу» викликали швидку

Під час допиту одного зі свідків підсудний Віктор Сукачов поскаржився на погане самопочуття. Судді вирішили завершити допит свідка і лише потім оголосили перерву: «Кому для технічної перерви, кому для обідньої перерви, кому для виклику швидкої», - оголосила головуюча Вікторія Ігнатенко перед тим, як покинути залу засідання.

Після скарги Сукачова суддя зазначила, що перед засіданням голодуючого оглянув лікар СІЗО та зробив висновок, що попри понижений тиск підсудний може брати участь у засіданні.

«Але викличемо іншого лікаря. Ви до перерви потерпете, Сукачов? Ви ж знаєте від чого це все. Їсти треба добре», - звернулася до підсудного головуюча. Суддя Віктор Мороз попросив, аби підсудний повідомив, якщо його стан суттєво погіршиться до завершення допиту свідка. «Буду помирати - офіційно повідомлю», - із сарказмом відповів Сукачов.

Відповідно до довідки від бригади швидкої, котру озвучила головуюча, тиск підсудного становив 100/60, пульс - 120, лікарі вкололи йому «Аспаркам», який використовується зокрема при порушенні серцевого ритму. Після перерви засідання продовжили.

Адвокат Сукачова Олександр Шишкін повідомив, що співробітники «Грифону» заборонили йому бути присутнім при медичному огляді його підзахисного.

Віктор Сукачов - обвинувачений в організації та здійсненні серії вибухів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську. Свою провину визнав частково, але поки не уточнює в якій частині. Свої покази обіцяє дати після допиту усіх свідків. 18 липня він оголосив про початок голодування на знак протесту проти низки порушень у справі а також тримання під вартою Льва Просвірніна та Дмитра Реви. Кидається в очі, що за два тижні, Сукачов значно ослаб: його мова менш жвава і тихіша, ніж зазвичай; підводячись у судовому засіданні, він притримується рукою за стінку камери для підсудних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...