App Store Google Play

Цицьки подобаються не всім - в Україні створили рух Anti-Femen

31.07.2013 13:24
Цицьки подобаються не всім - в Україні створили рух Anti-Femen

Депутат дніпропетровської облради, права рука лідера Радикальної партії Олега Ляшка, колишня теледіва Вікторія Шилова оголосила війну руху «хмельницьких дівчат за викликом».

На свої сторінці в мережі Фейсбук пані Вікторія називає рух Femen «одним з яскравих прикладів втручання в політичне життя країни». І хоча загальновідомі напівоголені дівчата позиціонують себе в якості захисників прав людини, свободи слова та гендерної рівності, представниця радикалів давно зрозуміла: хмельницьких дівчат використовують для підриву інформаційної безпеки країни, розхитування національної культури України, розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, відвертої пропаганди гомосексуалізму, лесбіянства, одностатевих шлюбів, знущання над православною вірою.

«Головною метою «господарів» цих дівчат є внесення елементів хаосу, безладу і неподобства в нашу країну», - відзначає Вікторія Шилова.

За її словами, минулого тижня в Дніпропетровську зібралася група жінок різного віку, яка поставила перед собою завдання показати Femen, а головне - їх «господарям», хто на українській землі справжній господар, і що подібні витівки терпіти більше ніхто не буде. Група умовно називає себе «Анти-Femen».

«Я не знаю, яким чином влада та й взагалі український народ могли стерпіти спилювання дерев'яного хреста на Майдані Незалежності, який був поставлений в пам'ять про жертви каральних органів комуністичного режиму. І як майже сорок чоловік, які називають себе журналістами, дивилися на це, знімали і нічого не зробили для запобігання мерзенного знущання над святинею українського народу. Витівки цих хмельницьких «дівчаток за викликом» під гордою назвою боротьби за права жінок, давно вимагають адекватної відповіді», - впевнені учасники зібрання.

Як обіцяє пані Шилова, незабаром на сайті їх новоствореного руху з'являться імена та прізвища, а головне, фотографії справжніх «диригентів» Femen, які розробили нечувану у своїй зухвалості, нахабності і цинізмі операцію проти православ'я. депутатка стверджує, що їй достеменно відомий план дій феменок, який так і був виконаний - справити малу й велику нужду на християнські святині й об матюкати високоповажних закордонних гостей свята 1025-ліття хрещення Русі.

«Але що б не говорили про наших міліціонерів, багато з них все-таки люди порядні і люблять свою країну. Оболонський райвідділ Києва, знаючи екстремістські настрої цих «продажних дівчаток» і розуміючи, що з їх психікою вони здатні на все, що завгодно, зумів розкрити плани і жахливий за своїм цинізмом задум замаху на православну святиню. Таким чином, не відбулися псевдо-монашки потрапили до буцегарні раніше, ніж встигли зняти на площі свої труси», - радіє депутат з Дніпропетровська.

Ба більше, сама Шилова та її громадська організація «Соціальний Рух», яка нібито налічує 2500 осіб, офіційно заявили про початок протидії всіма законними методами «хмельницької групі Femen», та обіцяють дати «гідну відповідь істотам, які замахнулись на майбутнє наших дітей».

«Моральне потворність, фізичні та моральні збочення, дегенеративні витівки в особі Femen тепер отримають гідну відсіч», - запевняє Шилова.

Чи слід розуміти під «гідною відсіччю» закоханих в Україну та традиційні цінності православ'я невідомих оперативників, які вислідили та жорстоко побили напередодні свята лідерів жіночого руху, в повідомленні не розкривається.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...