App Store Google Play

Трубник з Дніпропетровська переплив Дніпро із зав'язаними руками

31.07.2013 14:01
Трубник з Дніпропетровська переплив Дніпро із зав'язаними руками
29-річний працівник трубного заводу Ярослав Пєсков переплив річку Дніпро із зв'язаними руками вчора ввечері в районі Переяслав-Хмельницького, повідомляє ТСН.

Від берега до берега Ярослав Пєсков добрався приблизно за півтори години, довжина маршруту склала майже 5 км. Хоча подія відбулася в Україні вперше, вона не потрапило в книгу рекордів.

"Я просто не очікував, що вийде з першого разу", - зізнається Ярослав Пєсков. Тепер він хоче повторити рекорд - вже для книги рекордів. Ярослав Пєсков вибрав такий незвичайний вид спорту випадково.

"Якось відпочивали в Балаклаві з друзями, і я на спір проплив метрів сто зі зв'язаними руками. Потім пішло-поїхало. Кожен день пропливаю мінімум по півкілометра", - каже плавець. Скаржиться, що плавати в прісній воді набагато складніше, ніж у солоній.

Ярослав Пєсков працює у Дніпропетровську на невеликому трубному заводі звичайним робочим, а у вільний час захоплюється плаванням.

На нові рекорди Пєскова надихає відомий кримський плавець, майстер спорту з плавання Олег Софяник. Той захоплюється морськими марафонами - запливами на далекі дистанції.

49-річний Софяник прославився тим, що в травні 2010 року вплав подолав 160 км від Тунісу до Сицилії, тобто переплив Середземне море. А у вересні 2009 року подолав 100 км від Ялти до Севастополя.

Ярослав Пєсков проплив набагато менше - не більше 5 км. Для України це рекорд, але у світі відомі подібні випадки.

У 2006 році в Росії, в Тверській області, 55-річний козак з Станично-Луганського переплив Волгу зі зв'язаними руками.

А в 2012 році 17-річна грузинська школярка перепливла протоку Дарданелли. При цьому у неї були зв'язані не тільки руки, а й ноги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...