App Store Google Play

Трубник з Дніпропетровська переплив Дніпро із зав'язаними руками

31.07.2013 14:01
Трубник з Дніпропетровська переплив Дніпро із зав'язаними руками
29-річний працівник трубного заводу Ярослав Пєсков переплив річку Дніпро із зв'язаними руками вчора ввечері в районі Переяслав-Хмельницького, повідомляє ТСН.

Від берега до берега Ярослав Пєсков добрався приблизно за півтори години, довжина маршруту склала майже 5 км. Хоча подія відбулася в Україні вперше, вона не потрапило в книгу рекордів.

"Я просто не очікував, що вийде з першого разу", - зізнається Ярослав Пєсков. Тепер він хоче повторити рекорд - вже для книги рекордів. Ярослав Пєсков вибрав такий незвичайний вид спорту випадково.

"Якось відпочивали в Балаклаві з друзями, і я на спір проплив метрів сто зі зв'язаними руками. Потім пішло-поїхало. Кожен день пропливаю мінімум по півкілометра", - каже плавець. Скаржиться, що плавати в прісній воді набагато складніше, ніж у солоній.

Ярослав Пєсков працює у Дніпропетровську на невеликому трубному заводі звичайним робочим, а у вільний час захоплюється плаванням.

На нові рекорди Пєскова надихає відомий кримський плавець, майстер спорту з плавання Олег Софяник. Той захоплюється морськими марафонами - запливами на далекі дистанції.

49-річний Софяник прославився тим, що в травні 2010 року вплав подолав 160 км від Тунісу до Сицилії, тобто переплив Середземне море. А у вересні 2009 року подолав 100 км від Ялти до Севастополя.

Ярослав Пєсков проплив набагато менше - не більше 5 км. Для України це рекорд, але у світі відомі подібні випадки.

У 2006 році в Росії, в Тверській області, 55-річний козак з Станично-Луганського переплив Волгу зі зв'язаними руками.

А в 2012 році 17-річна грузинська школярка перепливла протоку Дарданелли. При цьому у неї були зв'язані не тільки руки, а й ноги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...