App Store Google Play

Фестиваль БестСіті переїде за Вілкулом до Києва

31.07.2013 12:32
Фестиваль БестСіті переїде за Вілкулом до Києва

Найбільший в Україні рок-фестиваль The Best City переїде з Дніпропетровська до Києва. Про це повідомляють Вести з посиланням на президента фестивалю Костянтина Дудка.

Причиною переїзду відомий в Україні промоутер  назвав комерційну нерентабельність.

При тому, що цьогоріч фестиваль за три дні відвідали (за інформацією організаторів) 70 тисяч чоловік, а квитки коштували від 299 до 999 грн, грошей, виручених за вхід, за словами організаторів, їм не вистачило, аби окупити захід.

"Гонорари артистів (цього року хедлайнерами були Scorpions, Hurts та "Мумій Троль"), плюс оренда та облаштування території, витрати на рекламну компанію та інше не окупилися тільки продажем квитків, а допомога спонсорів була символічною", - жаліється президент фестивалю.

Ще однією причиною Костянтин назвав нерозвинену інфраструктуру, наприклад, відсутність прямого рейсу Львів - Дніпропетровськ. Тому, на його погляд, Київ у цьому відношенні виглядає виграшніше, адже до столиці приїхати з різних міст легше.

Де проходитиме фестиваль наступного року, Дудко повідомляти відмовився, але запевнив, що це не аеродром "Чайка", не Співоче поле і не ВДНХ.

Соліст гурту ТНМК Олег (Фагот) Михайлюта припустив, що подібний фестиваль може прижитися на Трухановому острові або в "Золотих воротах" на Оболоні.

Самі ж меломани відзначають недоліки такого рішення. По-перше, в Україні всі культурні події і так сконцентровані у Києві, а на периферії їх вкрай мало, тому прикро, що Дніпропетровщина втратить одну зі своїх родзинок. По друге ж, і це головна незручність для приїжджих на будь-який фестиваль, у Києві майже відсутнє доступне за ціною житло, а небагаті українці, втратившись на дорогу і вхідні квитки воліли б зекономити на проживанні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...