App Store Google Play

За чим наглядає на Дніпропетровщині родина Ричок?

29.07.2013 18:07

«Ненависть українців до суддів та прокурорів була б на порядок меншою, аби за правовою стороною діяльності держави наглядала наймогутніша в країні правоохоронна структура - прокуратура», - висловився на своїй сторінці у мережі Фейсбук відомий громадський активіст, координатор громадянського об'єднання «ГРАД» Андрій Денисенко.

Він пояснює непоодинокі спалахи агресії населення по відношенню до працівників міліції та суддів не лише зухвалістю посадовців, призваних захищати закон, а найбільше - їх безкарністю. На думку громадського активіста, головна правоохоронна структура мала б нести найбільшу відповідальність за безчинства, які вчиняють судді та міліціянти в Україні, адже вона здійснює нагляд за їх діяльністю.

На думку Денисенка, причиною бездіяльності й неефективності роботи прокуратури є тотальна корупція, яка пронизала її ланки. В якості прикладу він наводить родину одіозного заступника прокурора Дніпропетровської області Олега Рички.

Як відомо, сам Олег Іванович був заступником ще у покійного прокурора Володимира Шуби. При цьому двоє його братів Ігор та Юрій, за словами координатора ГРАДу, займаються не зовсім легальним бізнесом, в тому числі - вирішенням питань підприємців з прокуратурою. Троє ж племінничків займають посади відповідно судді адміністративного суду, слідчого СБУ та керівник екологічної прокуратури Дніпродзержинська.

«Ці люди утворили такий собі сімейний підряд - слідство-обвинувачення-суд», - закидає родині заступника прокурора області громадський активіст.

Цікаво, чи знає прокурор Дніпропетровської області Наталя Марчук про такий «сімейний підряд» свого заступника і як, на її погляд, це кореспондується з антикорупційним законодавством? Чи не з власного відомства має починатися нагляд за законністю й правопорядком?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...