App Store Google Play

Янукович роздав ордени володарям медалей

29.07.2013 11:29
Янукович роздав ордени володарям медалей
Президент Віктор Федорович Янукович зазначив, що спортсмени отримали нагороди за досягнення високих спортивних результатів на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані. Вони виявили самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України.

«Наші спортсмени показали справжній чемпіонський характер та здобули важливу для України перемогу. Дніпропетровщина пишається їх досягненнями. Піднімаючись на високий п'єдестал, вони зміцнюють престиж і примножують славу нашого регіону й країни, як спортивних лідерів», - підкреслив керівник регіону Дмитро Колєсніков.

Орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагородили чемпіонку з академічного веслування Наталію Довгодько. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня чемпіона та бронзового призера з плавання Андрія Говорова, чемпіонку з легкої атлетики Олесю Повх та Анну Тітімець. Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня відзначили срібну призерку із кульової стрільби Катерину Дьомкіну та срібну призерку з легкої атлетики Анну Ярощук.

Орденом Данила Галицького Президент України Віктор Янукович нагородив срібного призера з веслування на байдарках та каное Максима Більченка та Ігоря Трунова, срібного призера з академічного веслування Івана Довгодька, Івана Юрченка та Івана Футрика.

Медалями «За працю і звитягу» відзначили особистого тренера бронзової призерки з кульової стрільби Геогрія Коновалюка, особистого тренера срібної призерки з легкої атлетики Володимира Кравченка та особистого тренера чемпіонки з академічного веслування Діну Міфтахутдінову.

Також було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» особистому тренеру чемпіона та бронзового призера з плавання Костянтину Карташову.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...