App Store Google Play

Янукович роздав ордени володарям медалей

29.07.2013 11:29
Янукович роздав ордени володарям медалей
Президент Віктор Федорович Янукович зазначив, що спортсмени отримали нагороди за досягнення високих спортивних результатів на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані. Вони виявили самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України.

«Наші спортсмени показали справжній чемпіонський характер та здобули важливу для України перемогу. Дніпропетровщина пишається їх досягненнями. Піднімаючись на високий п'єдестал, вони зміцнюють престиж і примножують славу нашого регіону й країни, як спортивних лідерів», - підкреслив керівник регіону Дмитро Колєсніков.

Орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагородили чемпіонку з академічного веслування Наталію Довгодько. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня чемпіона та бронзового призера з плавання Андрія Говорова, чемпіонку з легкої атлетики Олесю Повх та Анну Тітімець. Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня відзначили срібну призерку із кульової стрільби Катерину Дьомкіну та срібну призерку з легкої атлетики Анну Ярощук.

Орденом Данила Галицького Президент України Віктор Янукович нагородив срібного призера з веслування на байдарках та каное Максима Більченка та Ігоря Трунова, срібного призера з академічного веслування Івана Довгодька, Івана Юрченка та Івана Футрика.

Медалями «За працю і звитягу» відзначили особистого тренера бронзової призерки з кульової стрільби Геогрія Коновалюка, особистого тренера срібної призерки з легкої атлетики Володимира Кравченка та особистого тренера чемпіонки з академічного веслування Діну Міфтахутдінову.

Також було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» особистому тренеру чемпіона та бронзового призера з плавання Костянтину Карташову.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...