App Store Google Play

Українські роботодавці не боряться з соціальними мережами - дослідження

29.07.2013 18:30
Українські роботодавці не боряться з соціальними мережами - дослідження

Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу hh.ua з'ясував, що українські роботодавці спокійно ставляться до використання соціальних мереж і месенджерів на роботі, а співробітники, як правило, не зловживають їх довірою. Більше ніж у половині офісів є відкритий доступ до цих ресурсів, і лише 15% з тих, хто мають можливість онлайн-спілкування, зізналися, що роблять це частіше, ніж належить.

Про це 29 липня під час прес-конференції в медіа центрі «ДНІПРО ПОСТ» повідомила регіональний директор Міжнародного кадрового порталу HeadHunter в м. Дніпропетровськ Анна Присич.

Найменше шансів витратити робочий час на спілкування - у банківських співробітників, а також у працівників великих корпорацій. Кожен десятий роботодавець зобов'язує своїх співробітників брати участь у дискусіях, коментувати і поширювати корпоративний контент.

Половина респондентів (53%) говорять про те, що доступ до будь-яких соціальних мереж у них на роботі повний і відкритий. Ще 10% роботодавців хоч і дозволяють сидіти в соцмережах, але контролюють, щоб не було зловживань; 8% компаній дозволяють користуватися соціальними мережами тільки тим, хто безпосередньо з ними працює. 6% компаній пускають співробітників лише в декілька «безпечних» мереж, а 2% обмежуються тими, де є корпоративна сторінка.

Навіть ті, у кого є можливість спілкуватися в соціальних мережах, намагаються не зловживати такою можливістю. Найчастіше, роблять це час від часу, щоб відпочити (45%). Для 10% соціальні мережі - це частина їхньої роботи. І тільки 15% говорять про те, що «висять» у соціальних мережах постійно. Не ходять в Одноклассники або Вконтакте, навіть якщо можуть, ті, кому це нецікаво (21%), або ті, хто не встигає за великої кількості роботи (10%).

Цікавий факт: чим більше компанія, тим частіше люди не встигають «повисіти» у соціальних мережі за великої кількості роботи. У маленьких фірмах через завантаженість не виходять в соціальні мережі 8-9% працюючих, а у великих - 15-19%.

У світі соціальні мережі активно використовуються і як інструмент для реклами, і як інструмент для спілкування та формування лояльності співробітників. В українському бізнесі також можна спостерігати подібну тенденцію - 38% компаній мають свою офіційну корпоративну сторінку в соціальних мережах, ще 10% мають офіційну сторінку для внутрішнього спілкування співробітників, ще 9% поки представлені неофіційно.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів Міжнародного кадрового порталу hh.ua. В опитуванні брало участь 1459 респондентів з різних регіонів України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...