App Store Google Play

Студія V-TV ще раз відповідатиме за «Адов ад»

29.07.2013 14:41
Студія V-TV ще раз відповідатиме за «Адов ад»
Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ прийняв у провадження касаційну скаргу Дмитра Реви на рішення Апеляційного суду м. Києва стосовно фільму «Адов ад».

Відповідна ухвала Вищого спеціалізованого суду надійшла захисникам Дмитра Реви. У ній вказано: «Оскільки наведені у касаційній скарзі доводи викликають необхідність перевірки матеріалів цивільної справи, є всі підстави для відкриття касаційного провадження». Розгляд касаційної скарги відбудеться не раніше 12 серпня, оскільки до цього часу суд відвів відповідачу час подати свої заперечення на касаційну скаргу.

2 квітня Шевченківський районний суд м. Києва задовольнив позов Дмитра Реви до «Першого національного та компанії «V-TV», визнавши недостовірною інформацію про Реву, а саме те, що буцімто він є «терористом» і «бомбістом», а також ще низку деталей які мали на меті нав'язати громадськості думку, що Дмитро Рева є злочинцем, винним у скоєнні терактів у Дніпропетровську. Суд також зобов'язав «Перший національний» надати ефірний час для спростування недостовірної інформації.

4 липня Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції. На думку суду, викладені факти начебто не стосуються конкретно Дмитра Реви. Адвокати подали касаційну скаргу, аби скасувати це рішення.

«Студія V-TV відома всій країні замовними сюжетами, спрямованими на дискредитацію Врадіївської ходи, намагання виправдати побиття  тітушками журналістів під час  акції 18 травня, які красномовно свідчать про замовників цих псевдожурналістських "розслідувань" . Так само дану студію було використовано тоді, коли треба було призначити винних у справі про вибухи у Дніпропетровську і створити легендиу про доблесну боротьбу правоохоронців з тероризмом. Тому цей позов спрямований не лише на захист інтересів Дмитра, а й на  боротьбу з таким ганебним явищем як замовна псевдожурналістика, яка обслуговує брудні ігри владних структур», - повідомила адвокат Оксана Томчук.

Як повідомлялося раніше, Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу Дмитра Реви на порушення презумпції невинуватості українськими посадовцями, які також, не чекаючи суду, оголосили його «терористом».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...