App Store Google Play

Студія V-TV ще раз відповідатиме за «Адов ад»

29.07.2013 14:41
Студія V-TV ще раз відповідатиме за «Адов ад»
Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ прийняв у провадження касаційну скаргу Дмитра Реви на рішення Апеляційного суду м. Києва стосовно фільму «Адов ад».

Відповідна ухвала Вищого спеціалізованого суду надійшла захисникам Дмитра Реви. У ній вказано: «Оскільки наведені у касаційній скарзі доводи викликають необхідність перевірки матеріалів цивільної справи, є всі підстави для відкриття касаційного провадження». Розгляд касаційної скарги відбудеться не раніше 12 серпня, оскільки до цього часу суд відвів відповідачу час подати свої заперечення на касаційну скаргу.

2 квітня Шевченківський районний суд м. Києва задовольнив позов Дмитра Реви до «Першого національного та компанії «V-TV», визнавши недостовірною інформацію про Реву, а саме те, що буцімто він є «терористом» і «бомбістом», а також ще низку деталей які мали на меті нав'язати громадськості думку, що Дмитро Рева є злочинцем, винним у скоєнні терактів у Дніпропетровську. Суд також зобов'язав «Перший національний» надати ефірний час для спростування недостовірної інформації.

4 липня Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції. На думку суду, викладені факти начебто не стосуються конкретно Дмитра Реви. Адвокати подали касаційну скаргу, аби скасувати це рішення.

«Студія V-TV відома всій країні замовними сюжетами, спрямованими на дискредитацію Врадіївської ходи, намагання виправдати побиття  тітушками журналістів під час  акції 18 травня, які красномовно свідчать про замовників цих псевдожурналістських "розслідувань" . Так само дану студію було використовано тоді, коли треба було призначити винних у справі про вибухи у Дніпропетровську і створити легендиу про доблесну боротьбу правоохоронців з тероризмом. Тому цей позов спрямований не лише на захист інтересів Дмитра, а й на  боротьбу з таким ганебним явищем як замовна псевдожурналістика, яка обслуговує брудні ігри владних структур», - повідомила адвокат Оксана Томчук.

Як повідомлялося раніше, Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу Дмитра Реви на порушення презумпції невинуватості українськими посадовцями, які також, не чекаючи суду, оголосили його «терористом».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...