App Store Google Play

Дніпропетровщині не вистачає Кірєєвих?

29.07.2013 09:20
Дніпропетровщині не вистачає Кірєєвих?
Найбільше не вистачає суддів у Донецькій та Дніпропетровській областях. Про це на запит Тиждень.ua повідомили у Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

«Станом на 22 липня найбільша кількість вакантних посад судді - в Донецькій області, а саме: в місцевих судах - 19 вакантних посад, в апеляційних - 33 та в Дніпропетровській області: в місцевих судах - 11, в апеляційних - 39 - посад», - повідомили в комісії.

«Дані обліку про кількість посад судді у судах загальної юрисдикції не є сталими та динамічно змінюються», - додає комісія.

Водночас, як повідомляється, з 16 вересня 2010 року по 22 липня цього року указами президента на посаду судді вперше призначено 1029 суддів. Постановами Верховної Ради 977 суддів обрано на посаду безстроково.

Нагадаємо, раніше Вища рада юстиції відзначала наявність великої кількості вакансій суддів у судах Донецька і Донецької області.

У 2012 році голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Ігор Самсін заявляв про небажання суддів працювати в судах Донецької й Луганської областей.

Як повідомлялося, голова Донецького окружного адміністративного суду Євген Мезенцев заявив, що у суді люди працюють, зокрема, за ідею.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...