App Store Google Play

Дніпропетровщині не вистачає Кірєєвих?

29.07.2013 09:20
Дніпропетровщині не вистачає Кірєєвих?
Найбільше не вистачає суддів у Донецькій та Дніпропетровській областях. Про це на запит Тиждень.ua повідомили у Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

«Станом на 22 липня найбільша кількість вакантних посад судді - в Донецькій області, а саме: в місцевих судах - 19 вакантних посад, в апеляційних - 33 та в Дніпропетровській області: в місцевих судах - 11, в апеляційних - 39 - посад», - повідомили в комісії.

«Дані обліку про кількість посад судді у судах загальної юрисдикції не є сталими та динамічно змінюються», - додає комісія.

Водночас, як повідомляється, з 16 вересня 2010 року по 22 липня цього року указами президента на посаду судді вперше призначено 1029 суддів. Постановами Верховної Ради 977 суддів обрано на посаду безстроково.

Нагадаємо, раніше Вища рада юстиції відзначала наявність великої кількості вакансій суддів у судах Донецька і Донецької області.

У 2012 році голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Ігор Самсін заявляв про небажання суддів працювати в судах Донецької й Луганської областей.

Як повідомлялося, голова Донецького окружного адміністративного суду Євген Мезенцев заявив, що у суді люди працюють, зокрема, за ідею.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...