App Store Google Play

Європейські волонтери стерилізують дніпропетровських тварин

26.07.2013 08:59
Європейські волонтери стерилізують дніпропетровських тварин

У Дніпропетровську проходить масштабна акція з безкоштовної стерилізації бездомних тварин. Такий захід, ініційований ДМООЗТ «Вірність», відбувається у місті вперше.

Операції виконують волонтери Європейського товариства захисту тварин European Society for the Protection of Animals and Nature (ETN).
За два тижні волонтери планують провести 600 операцій. Паралельно тваринам робитимуть щеплення від сказу.

Попри декларації міської влади про допомогу та сприяння піклуванню волонтерів про безхатніх тварин та зменшення кількості останніх гуманними методами, розробка відповідних Програм та співпраця з товариствами захисту тварин відбувається мляво.

Цього разу обіцяна міською владою підтримка акції зі стерилізації передбачала надання відповідного приміщення для роботи іноземних фахівців, втім і на це чиновники не спромоглися, тож буквально в останній момент волонтери змушені були буквально шукати дах над головою.

Вихід було знайдено - операції зі стерилізації проводять в приватній клініці «Анімалія» вул. Героїв Громадянської Війни, 3 (Березинка).

Триватиме акція до 6 серпня. Повністю вирішити проблему безпритульних тварин у місті, звичайно, вона не дозволить, проте перші кроки у цьому напряму будуть зроблені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...