App Store Google Play

Європейські волонтери стерилізують дніпропетровських тварин

26.07.2013 08:59
Європейські волонтери стерилізують дніпропетровських тварин

У Дніпропетровську проходить масштабна акція з безкоштовної стерилізації бездомних тварин. Такий захід, ініційований ДМООЗТ «Вірність», відбувається у місті вперше.

Операції виконують волонтери Європейського товариства захисту тварин European Society for the Protection of Animals and Nature (ETN).
За два тижні волонтери планують провести 600 операцій. Паралельно тваринам робитимуть щеплення від сказу.

Попри декларації міської влади про допомогу та сприяння піклуванню волонтерів про безхатніх тварин та зменшення кількості останніх гуманними методами, розробка відповідних Програм та співпраця з товариствами захисту тварин відбувається мляво.

Цього разу обіцяна міською владою підтримка акції зі стерилізації передбачала надання відповідного приміщення для роботи іноземних фахівців, втім і на це чиновники не спромоглися, тож буквально в останній момент волонтери змушені були буквально шукати дах над головою.

Вихід було знайдено - операції зі стерилізації проводять в приватній клініці «Анімалія» вул. Героїв Громадянської Війни, 3 (Березинка).

Триватиме акція до 6 серпня. Повністю вирішити проблему безпритульних тварин у місті, звичайно, вона не дозволить, проте перші кроки у цьому напряму будуть зроблені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...