App Store Google Play

Агітатор та однопартієць Вілкула отримали 74 мільйони

26.07.2013 08:33
Агітатор та однопартієць Вілкула отримали 74 мільйони

Компанії «Криворіжіндустрбуд» і «Криворіжжитлобуд» у липні за результатами тендерів отримали підряди на будівельні роботи у Дніпропетровській області на загальну суму 74,27 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПАТ «Криворіжжитлобуд» отримає 10,12 млн грн. на реконструкцію каналізаційних мереж та очисних споруд м.П'ятихатки.

Основними акціонерами фірми є Ольга Отфiновська, Алла Чернявська, Андрій Сухарев та депутат Криворізької міської ради від Партії регіонів Сергій Смєлий. З 2011 року «Криворіжжитлобуд» отримав державні підряди на 165,30 млн грн.

ПАТ «Криворіжіндустрбуд» отримає 16,50 млн грн. за реконструкція санаторію-профілакторію «Джерело» та бази відпочинку «Затишок» у с.Латівка Широківського району під лікувальний комплекс Криворізького протитуберкульозного диспансеру №2.

Ще 4,71 млн грн. фірма отримає на реконструкцію приміщень під амбулаторію №6 «Центру первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради за адресою: б-р Кірова, 2а».

Будівництво блочної котельні на вул.Орджонікідзе у Кривому Розі коштуватиме 31,42 млн грн., комплекс робіт із реабілітації забрудненої території міста Жовті Води - 11,52 млн грн.

Акціонерами «Криворіжіндустрбуду» є депутат Криворізької міськради від Партії регіонів Микола Земляний та його син Андрій. За останні п'ять років фірма отримала підряди на загальну суму 338,26 млн грн.

Під час виборів 2010 року Земляний агітував за Юрія Вілкула, який після відставки з посади голови Дніпропетровської облради балотувався у мери Кривого року і зрештою виграв вибори. Син Юрія Вілкула Олександр тоді очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію, а нині є віце-прем'єром України.

Компанії «Криворіжіндустрбуд» і «Криворіжжитлобуд» отримували державні підряди виключно від мерії Кривого Рогу, облдержадміністрації та підпорядкованих облраді комунальних установ.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...