App Store Google Play

Криворізькі козаки закликали українців активніше ділитися кров’ю

25.07.2013 16:53
Криворізькі козаки закликали українців активніше ділитися кров’ю

У Кривому Розі Тернівське козацтво оголосило акцію із збору крові. Його отаман Юрій Настусенко вважає, що це ще один із способів об'єднати місцеву громаду.

«Щодня десятки наших земляків стикаються з необхідністю переливання крові. Й часто українцю доводиться віддавати останні копійки донорам, які готові поділитися своєю кров'ю за гроші», - пояснив свою ініціативу козак.

Настусенко пропонує брати приклад з національних громад, які живуть однією великою родиною, допомагаючи й підтримуючи одне одного.

«Я закликаю Вас зробити перший крок для нашого об'єднання та гуртування й прийти 6-го серпня о 8.30 до ОКЗ «Криворізька станція переливання крові». Вона знаходиться у Дзержинському районі міста за адресою: вулиця Семашка, буд. 12. Там ми зможемо здати кров для потреб тих українців, яким ця кров потрібна зараз. Розумію, що частина з нас не може бути донором за станом здоров'я, оскільки ми живемо в складних соціально-економічних умовах і в регіоні, екосистема якого знищувалася десятиліттями. Але кожен із нас може прийти і підтримати цю акцію власною присутністю, що теж дуже важливо!», - каже Настусенко.

Щодня у Кривому Розі виникає потреба переливання крові. За статистикою, протягом життя через цю процедуру проходить кожна четверта людина. Кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок - рятує чиєсь життя. Адже кров - це така субстанція, яку неможливо купити в аптеці чи виготовити на фармацевтичному заводі.

«Врятувати людей, які потребують переливання крові чи лікування її препаратами, можуть лише донори. Водночас, рятуючи ближнього, донор тримає «на контролі» і власне здоров'я», - заявляють криворізькі козаки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...