App Store Google Play

Дніпро прийматиме Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту

25.07.2013 18:09
Дніпро прийматиме Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту

На Дніпропетровщині відбудуться XVII Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту на Кубок імені М.К.Янгеля. Змагання пройдуть на базі аеродрому "Каменка" у селищі Ювілейне з 29 по 30 липня.

За 23 роки це перші Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту, що відбудуться в Україні. Турнір проходитиме під егідою Міжнародної авіаційної Федерації (FAI) та Федерації ракетомодельного спорту України. Чемпіонат є етапом Кубку світу FAI.

З 18 по 20 квітня цього року в Лозанні (Швейцарія) відбулося щорічне пленарне засідання авіамодельного комісії Міжнародної авіаційної федерації (FAI). За рішенням конференції, Україна вперше за 23 роки отримала право проведення чемпіонату Європи.

Цього року у змаганнях візьмуть участь понад 100 спортсменів з України, Казахстану, Росії, Німеччини, Білорусії, Болгарії, Польщі та Туреччини.

Ракетомодельний спорт поширений у більш ніж 33 країнах світу. Україна бере участь у міжнародних змаганнях з 1991 року. Федерація ракетомодельного спорту України нараховує понад 2,5 тис. спортсменів, з них близько 200 у Дніпропетровській області .

У період з 2010 по 2012 рік українська команда стала явним лідером в класах моделі ракети S4A і S9A в командному заліку. У некомандному конкурсі наші спортсмени є кращими в класі S4A. У складі української команди багато спортсменів Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...