App Store Google Play

Дніпро прийматиме Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту

25.07.2013 18:09
Дніпро прийматиме Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту

На Дніпропетровщині відбудуться XVII Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту на Кубок імені М.К.Янгеля. Змагання пройдуть на базі аеродрому "Каменка" у селищі Ювілейне з 29 по 30 липня.

За 23 роки це перші Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту, що відбудуться в Україні. Турнір проходитиме під егідою Міжнародної авіаційної Федерації (FAI) та Федерації ракетомодельного спорту України. Чемпіонат є етапом Кубку світу FAI.

З 18 по 20 квітня цього року в Лозанні (Швейцарія) відбулося щорічне пленарне засідання авіамодельного комісії Міжнародної авіаційної федерації (FAI). За рішенням конференції, Україна вперше за 23 роки отримала право проведення чемпіонату Європи.

Цього року у змаганнях візьмуть участь понад 100 спортсменів з України, Казахстану, Росії, Німеччини, Білорусії, Болгарії, Польщі та Туреччини.

Ракетомодельний спорт поширений у більш ніж 33 країнах світу. Україна бере участь у міжнародних змаганнях з 1991 року. Федерація ракетомодельного спорту України нараховує понад 2,5 тис. спортсменів, з них близько 200 у Дніпропетровській області .

У період з 2010 по 2012 рік українська команда стала явним лідером в класах моделі ракети S4A і S9A в командному заліку. У некомандному конкурсі наші спортсмени є кращими в класі S4A. У складі української команди багато спортсменів Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...