App Store Google Play

Удод за рахунок «Дніпра» хоче в Книгу рекордів

24.07.2013 13:14
Удод за рахунок «Дніпра» хоче в Книгу рекордів

В рамках акції «Дніпро» - чемпіон» передбачено видання книг і брошур для школярів, проведення турнірів серед дитячих та студентських команд та проведення масових заходів, які будуть занесені до Книги рекордів України.

Про це розповів у своєму виступі на 37 черговій сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання голова Дніпропетровської обласної ради Євгеній Удод.

За словами чиновника, вже досягнуто домовленість про урочистий футбольний матч між збірною ветеранів «Дніпра» та командою ветеранів збірної СРСР.

Фінальною крапкою урочистостей, присвячених вшануванню 30-річчя першого і 25-річчя другого чемпіонства «Дніпра» в першостях СРСР з футболу, має стати відкриття пам'ятного знаку на початку Бульвару Кучеревського в обласному центрі. Захід заплановано на листопад 2013 року.

Також голова обласної ради запропонував увічнити пам'ять тренерів «Дніпра» Володимира Ємця, Геннадія Жиздіка та Євгена Кучеревського пам'ятними дошками на будинках, де вони мешкали та спортивних спорудах, де працювали.

Не виключив чиновник і можливості перейменування скверів, парків та вулиць на честь видатних тренерів. Нині, за його словами, цим питанням займається спеціальна комісія, рішення якої Євгеній Удод попросив депутатів підтримати вже на наступній сесії.

Коментуючи виступ голови облради, міський голова Іван Куліченко вирішив передати куті меду і долучив до списку видатних тренерів «Дніпра» Валерія Лобановського.

Евгений Удод. Досье

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...