App Store Google Play

Удод за рахунок «Дніпра» хоче в Книгу рекордів

24.07.2013 13:14
Удод за рахунок «Дніпра» хоче в Книгу рекордів

В рамках акції «Дніпро» - чемпіон» передбачено видання книг і брошур для школярів, проведення турнірів серед дитячих та студентських команд та проведення масових заходів, які будуть занесені до Книги рекордів України.

Про це розповів у своєму виступі на 37 черговій сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання голова Дніпропетровської обласної ради Євгеній Удод.

За словами чиновника, вже досягнуто домовленість про урочистий футбольний матч між збірною ветеранів «Дніпра» та командою ветеранів збірної СРСР.

Фінальною крапкою урочистостей, присвячених вшануванню 30-річчя першого і 25-річчя другого чемпіонства «Дніпра» в першостях СРСР з футболу, має стати відкриття пам'ятного знаку на початку Бульвару Кучеревського в обласному центрі. Захід заплановано на листопад 2013 року.

Також голова обласної ради запропонував увічнити пам'ять тренерів «Дніпра» Володимира Ємця, Геннадія Жиздіка та Євгена Кучеревського пам'ятними дошками на будинках, де вони мешкали та спортивних спорудах, де працювали.

Не виключив чиновник і можливості перейменування скверів, парків та вулиць на честь видатних тренерів. Нині, за його словами, цим питанням займається спеціальна комісія, рішення якої Євгеній Удод попросив депутатів підтримати вже на наступній сесії.

Коментуючи виступ голови облради, міський голова Іван Куліченко вирішив передати куті меду і долучив до списку видатних тренерів «Дніпра» Валерія Лобановського.

Евгений Удод. Досье

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...