App Store Google Play

У Дніпропетровську МАФам і їх власникам закони не писані?

24.07.2013 16:11
У Дніпропетровську МАФам і їх власникам закони не писані?
Каміль Примаков вимагає від міської влади перевірити законність розміщення МАФів у 300-метровій зоні біля шкіл. Про це керівник міжфракційного об'єднання «Батьківщина» сказав під час чергової сесії міськради.

«Після численних запитів кіоски прибирають, але через деякий час вони з'являються знову. Через місяць початок нового навчального року, а незаконний продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та сигарет у кіосках триває. У центрі міста в радіусі 300 м від шкіл №23, №67, №71, №142 і №54 шкіл продають школярам пиво і цигарки. Власники цих об'єктів торгівлі ігнорують рішення міськради, що забороняє подібні дії», - сказав Каміль Примаков.

Депутат міськради наполягає на посиленні відповідними службами перевірок законності розміщення цих об'єктів торгівлі та продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, цигарок школярам.

Нагадаємо, що лише в цьому скликанні депутатами від фракції «Фронт Змін» було подано 27 запитів про прийняття заходів до порушників рішення міськради.

Відповідаючи на запит керівника фракції «Батьківщина», міський голова Іван Куліченко також навів приклад випадку, коли власники торговельного кіоску «розперезалися».

«23 липня на площі Д. Бєдного люди, що встановлювали МАФ, майже чинили фізичний опір представникам влади на чолі із заступником мера міста, наче вони хазяї у місті Дніпропетровську!» - пожалівся міський голова.

У зв'язку з цим мер запропонував підготувати низку заходів та прийняти рішення, що збільшують відповідальність, у тому числі і при повторній установці нелегальних кіосків, в першу чергу в 300-метровому радіусі від культурно-просвітницьких і освітніх установ.

«Потрібно показати, що в місті є влада і ніхто не буде робити все те, що захоче», - підсумував Іван Куліченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...