App Store Google Play

У Дніпропетровську МАФам і їх власникам закони не писані?

24.07.2013 16:11
У Дніпропетровську МАФам і їх власникам закони не писані?
Каміль Примаков вимагає від міської влади перевірити законність розміщення МАФів у 300-метровій зоні біля шкіл. Про це керівник міжфракційного об'єднання «Батьківщина» сказав під час чергової сесії міськради.

«Після численних запитів кіоски прибирають, але через деякий час вони з'являються знову. Через місяць початок нового навчального року, а незаконний продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та сигарет у кіосках триває. У центрі міста в радіусі 300 м від шкіл №23, №67, №71, №142 і №54 шкіл продають школярам пиво і цигарки. Власники цих об'єктів торгівлі ігнорують рішення міськради, що забороняє подібні дії», - сказав Каміль Примаков.

Депутат міськради наполягає на посиленні відповідними службами перевірок законності розміщення цих об'єктів торгівлі та продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, цигарок школярам.

Нагадаємо, що лише в цьому скликанні депутатами від фракції «Фронт Змін» було подано 27 запитів про прийняття заходів до порушників рішення міськради.

Відповідаючи на запит керівника фракції «Батьківщина», міський голова Іван Куліченко також навів приклад випадку, коли власники торговельного кіоску «розперезалися».

«23 липня на площі Д. Бєдного люди, що встановлювали МАФ, майже чинили фізичний опір представникам влади на чолі із заступником мера міста, наче вони хазяї у місті Дніпропетровську!» - пожалівся міський голова.

У зв'язку з цим мер запропонував підготувати низку заходів та прийняти рішення, що збільшують відповідальність, у тому числі і при повторній установці нелегальних кіосків, в першу чергу в 300-метровому радіусі від культурно-просвітницьких і освітніх установ.

«Потрібно показати, що в місті є влада і ніхто не буде робити все те, що захоче», - підсумував Іван Куліченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...