App Store Google Play

Куліченко визнав свого кума почесним мешканцем Дніпропетровська

24.07.2013 12:42
Куліченко визнав свого кума почесним мешканцем Дніпропетровська
На черговій 37 сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання міський голова Іван Куліченко з особливою радістю оголосив рішення про присвоєння звання «почесний городянин міста Дніпропетровська» Івану Петровичу Середньому.

Для загалу Іван Петрович - митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Української православної церкви московського патріархату Іриней - чи не найбільш обласканий владою церковник в Україні.

Іриней має півтора десятка церковних та більше півсотні світських нагород, в тому числі - повний комплект орденів України «За заслуги» та орден Росії «Дружба народів».

Митрополит очолює Дніпропетровську єпархію УПЦ МП 20 років - з 19 жовтня 1993 року, є митрополитом з 2001 року, а з 27 липня 2009 року - членом Міжсоборної присутності Російської православної церкви. Саме до ювілею на посаді очільника дніпропетровського представництва його конфесії дніпропетровська міськрада й підоспіла з відзнакою.

Як заявив у вітальному слові Іван Куліченко, православний церковник є дуже впливовою людиною в місцевому політикумі - без освячення ієрарха в місті та області не приймається жодне важливе і суспільно-значуще рішення.

Нагадаємо, на початку липня православного ієрарха обрано почесним доктором Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, а 22 липня ГУ ДСНС нагородила правлячого архієрея нагрудним знаком «За заслуги у службі» другого ступеня.

Додамо, що Іван Середній є хрещеним батьком онуків міського голови Дніпропетровська Івана Куліченка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...