App Store Google Play

Куліченко визнав свого кума почесним мешканцем Дніпропетровська

24.07.2013 12:42
Куліченко визнав свого кума почесним мешканцем Дніпропетровська
На черговій 37 сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання міський голова Іван Куліченко з особливою радістю оголосив рішення про присвоєння звання «почесний городянин міста Дніпропетровська» Івану Петровичу Середньому.

Для загалу Іван Петрович - митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Української православної церкви московського патріархату Іриней - чи не найбільш обласканий владою церковник в Україні.

Іриней має півтора десятка церковних та більше півсотні світських нагород, в тому числі - повний комплект орденів України «За заслуги» та орден Росії «Дружба народів».

Митрополит очолює Дніпропетровську єпархію УПЦ МП 20 років - з 19 жовтня 1993 року, є митрополитом з 2001 року, а з 27 липня 2009 року - членом Міжсоборної присутності Російської православної церкви. Саме до ювілею на посаді очільника дніпропетровського представництва його конфесії дніпропетровська міськрада й підоспіла з відзнакою.

Як заявив у вітальному слові Іван Куліченко, православний церковник є дуже впливовою людиною в місцевому політикумі - без освячення ієрарха в місті та області не приймається жодне важливе і суспільно-значуще рішення.

Нагадаємо, на початку липня православного ієрарха обрано почесним доктором Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, а 22 липня ГУ ДСНС нагородила правлячого архієрея нагрудним знаком «За заслуги у службі» другого ступеня.

Додамо, що Іван Середній є хрещеним батьком онуків міського голови Дніпропетровська Івана Куліченка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...