App Store Google Play

Дніпропетровські депутати виставлять канатну дорогу на конкурс

24.07.2013 12:13
Дніпропетровські депутати виставлять канатну дорогу на конкурс

Провести інвестиційний конкурс та знайти бажаючих реконструювати канатну дорогу - таке рішення ухвалили депутати на черговій сесії міськради.

Стан «канатки», збудованої у 1968 році, викликає у чиновників неабияке занепокоєння, з 2009 року нею не користуються. Все через брак коштів на відновлення та підтримку популярного колись виду транспорту в належному стані.

За висновками фахівців, відремонтувати колись улюблений дніпропетровцями та гостями міста повітряний транспорт неможливо, врятує лише повна капітальна реконструкція.

Відповідний департамент отримав доручення провести інвестиційний конкурс та укласти договір.

Основним критерієм визначення переможця має стати готовність інвестора створити канатну дорогу європейського рівня і облаштувати інфраструктуру та прилеглу територію.

При цьому, право власності на канатну дорогу має залишитись у територіальної громади, їй же належатимуть і об'єкти нерухомого майна, які вже наразі існують. Ті ж об'єкти, що будуть створені інвестором, перейдуть у його власність.

Інвестор також отримає можливість орендувати реконструйовану канатку терміном на 15 років.

За словами міського голови, вже є принаймні один інвестор, зацікавлений у дніпропетровській канатній дорозі - це фірма, котра займається обслуговуванням подібних доріг в Україні, зокрема, і Буковелі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...