App Store Google Play

Дніпропетровські депутати виставлять канатну дорогу на конкурс

24.07.2013 12:13
Дніпропетровські депутати виставлять канатну дорогу на конкурс

Провести інвестиційний конкурс та знайти бажаючих реконструювати канатну дорогу - таке рішення ухвалили депутати на черговій сесії міськради.

Стан «канатки», збудованої у 1968 році, викликає у чиновників неабияке занепокоєння, з 2009 року нею не користуються. Все через брак коштів на відновлення та підтримку популярного колись виду транспорту в належному стані.

За висновками фахівців, відремонтувати колись улюблений дніпропетровцями та гостями міста повітряний транспорт неможливо, врятує лише повна капітальна реконструкція.

Відповідний департамент отримав доручення провести інвестиційний конкурс та укласти договір.

Основним критерієм визначення переможця має стати готовність інвестора створити канатну дорогу європейського рівня і облаштувати інфраструктуру та прилеглу територію.

При цьому, право власності на канатну дорогу має залишитись у територіальної громади, їй же належатимуть і об'єкти нерухомого майна, які вже наразі існують. Ті ж об'єкти, що будуть створені інвестором, перейдуть у його власність.

Інвестор також отримає можливість орендувати реконструйовану канатку терміном на 15 років.

За словами міського голови, вже є принаймні один інвестор, зацікавлений у дніпропетровській канатній дорозі - це фірма, котра займається обслуговуванням подібних доріг в Україні, зокрема, і Буковелі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...