App Store Google Play

Ліцей незаконно отримав майже півмільйона і повторно вивчив бюджетників

23.07.2013 18:35
Ліцей незаконно отримав майже півмільйона і повторно вивчив бюджетників

Фахівці Дніпродзержинської об'єднаної держфінінспекції під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Дніпродзержинського професійного ліцею за період з 1 лютого 2011 по 28 лютого 2013 виявили факт зайвого отримання закладом 245 тис. грн на підготовку кадрів внаслідок завищення потреби в бюджетних асигнуваннях.

Зокрема, як йдеться у повідомленні Держфінінспекції, керівництвом навчального закладу під час планування фінансових показників не враховано наявність фактів отримання учнями ліцею другої професії, що призвело до включення до бюджетних запитів недостовірних даних та зайвих витрат.

Як з'ясувалось, окремі зараховані до ліцею особи раніше вже отримали робітничу професію чи спеціальність іншого освітньо-кваліфікаційного рівня за рахунок бюджетних коштів. Відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту» вони не мали права на здобуття первинної професійно-технічної освіти в ліцеї за рахунок бюджетних коштів.

Так, протягом 2011 - 2012 років на підставі рішень приймальної комісії на навчання за державним замовленням зараховано 16 осіб з метою здобуття ними первинної професійної підготовки, тоді як фактично їх професійно-технічне навчання спрямоване на оволодіння другою професією, що є перепідготовкою.

Отже, згідно з даними бухгалтерського обліку та фінансової звітності витрати, понесені закладом на підготовку робітничих кадрів, які здобували другу професію (без урахування витрат на стипендіальне забезпечення), склали 245 тис. грн.

У Фінансовій інспекцій підкреслили, що за порушення бюджетного законодавства посадову особу закладу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Дніпродзержинська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...