App Store Google Play

Ліцей незаконно отримав майже півмільйона і повторно вивчив бюджетників

23.07.2013 18:35
Ліцей незаконно отримав майже півмільйона і повторно вивчив бюджетників

Фахівці Дніпродзержинської об'єднаної держфінінспекції під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Дніпродзержинського професійного ліцею за період з 1 лютого 2011 по 28 лютого 2013 виявили факт зайвого отримання закладом 245 тис. грн на підготовку кадрів внаслідок завищення потреби в бюджетних асигнуваннях.

Зокрема, як йдеться у повідомленні Держфінінспекції, керівництвом навчального закладу під час планування фінансових показників не враховано наявність фактів отримання учнями ліцею другої професії, що призвело до включення до бюджетних запитів недостовірних даних та зайвих витрат.

Як з'ясувалось, окремі зараховані до ліцею особи раніше вже отримали робітничу професію чи спеціальність іншого освітньо-кваліфікаційного рівня за рахунок бюджетних коштів. Відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту» вони не мали права на здобуття первинної професійно-технічної освіти в ліцеї за рахунок бюджетних коштів.

Так, протягом 2011 - 2012 років на підставі рішень приймальної комісії на навчання за державним замовленням зараховано 16 осіб з метою здобуття ними первинної професійної підготовки, тоді як фактично їх професійно-технічне навчання спрямоване на оволодіння другою професією, що є перепідготовкою.

Отже, згідно з даними бухгалтерського обліку та фінансової звітності витрати, понесені закладом на підготовку робітничих кадрів, які здобували другу професію (без урахування витрат на стипендіальне забезпечення), склали 245 тис. грн.

У Фінансовій інспекцій підкреслили, що за порушення бюджетного законодавства посадову особу закладу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Дніпродзержинська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...