App Store Google Play

Олійник знову хоче. Тепер - назад у "Металіст"

22.07.2013 09:43
Олійник знову хоче. Тепер - назад у "Металіст"
Півзахисник дніпропетровського "Дніпра" Денис Олійник в інтерв'ю програмі «Навколо футболу» розповів про своє майбутнє.

- Якщо буде така ситуація, ти продовжуєш контракт із "Дніпром" на рік і йдеш в оренду, повертаєшся, а в "Дніпрі" інший тренер. У цій команді хотілося б себе проявити?

- На рік поки не обговорюється, щонайменше на 3 роки обговорюється підписання нового контракту, тому треба думати, все зважити, зараз дуже серйозний крок, потрібно проаналізувати, ще місяць є. Та ситуація, яка зараз склалася, він мене повністю не влаштовує, і по орендах я не хочу бігати.

Я приходив сюди, для того щоб приносити користь команді, грати саме в "Дніпрі", але склалося так, як склалося, будемо дивитися, що буде далі.

- Були розмови про донецький "Металург", але ти сказав, що 99% що ти там ти не будеш грати. Тобто, поки ти не підпишеш новий контракт з клубом, тебе, крім "Карпат" нікуди не відпустять?

- Так, є різні нюанси, десь, щось не домовилися, тому й не вийшло в "Металург" Донецьк, все що не робиться, все на краще, подивимося, що далі буде.

- Якби надійшла пропозиція від Мирона Богдановича, повернуться до Харкова, погодився б ти? Вболівальники в Дніпропетровську і Харкові не дуже добре до цього поставилися б.

- Був би такий варіант, то я б думав звичайно. Мирон Богданович багато для мене зробив, як для
футболіста, мені з цим тренером завжди приємно працювати і спілкуватися, і взагалі я йому дуже сильно вдячний.

Якби такий варіант був, то треба було б думати, зважувати, аналізувати, тому що вболівальники можуть думати по-різному, але це моє життя і якщо у мене є варіанти перейти в "Карпати" або "Металіст", то краще, напевно, в "Металіст".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...