App Store Google Play

Олійник знову хоче. Тепер - назад у "Металіст"

22.07.2013 09:43
Олійник знову хоче. Тепер - назад у "Металіст"
Півзахисник дніпропетровського "Дніпра" Денис Олійник в інтерв'ю програмі «Навколо футболу» розповів про своє майбутнє.

- Якщо буде така ситуація, ти продовжуєш контракт із "Дніпром" на рік і йдеш в оренду, повертаєшся, а в "Дніпрі" інший тренер. У цій команді хотілося б себе проявити?

- На рік поки не обговорюється, щонайменше на 3 роки обговорюється підписання нового контракту, тому треба думати, все зважити, зараз дуже серйозний крок, потрібно проаналізувати, ще місяць є. Та ситуація, яка зараз склалася, він мене повністю не влаштовує, і по орендах я не хочу бігати.

Я приходив сюди, для того щоб приносити користь команді, грати саме в "Дніпрі", але склалося так, як склалося, будемо дивитися, що буде далі.

- Були розмови про донецький "Металург", але ти сказав, що 99% що ти там ти не будеш грати. Тобто, поки ти не підпишеш новий контракт з клубом, тебе, крім "Карпат" нікуди не відпустять?

- Так, є різні нюанси, десь, щось не домовилися, тому й не вийшло в "Металург" Донецьк, все що не робиться, все на краще, подивимося, що далі буде.

- Якби надійшла пропозиція від Мирона Богдановича, повернуться до Харкова, погодився б ти? Вболівальники в Дніпропетровську і Харкові не дуже добре до цього поставилися б.

- Був би такий варіант, то я б думав звичайно. Мирон Богданович багато для мене зробив, як для
футболіста, мені з цим тренером завжди приємно працювати і спілкуватися, і взагалі я йому дуже сильно вдячний.

Якби такий варіант був, то треба було б думати, зважувати, аналізувати, тому що вболівальники можуть думати по-різному, але це моє життя і якщо у мене є варіанти перейти в "Карпати" або "Металіст", то краще, напевно, в "Металіст".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...