App Store Google Play

Чиновники не розуміють, чому чоловік вбив доньку і дружину

22.07.2013 14:13
Чиновники не розуміють, чому чоловік вбив доньку і дружину

Подвійне вбивство і самогубство у селі Цибульківка на Дніпропетровщині сталося в обідній час, коли 14-річна дівчинка накривала на стіл. У цей час зайшов чоловік - її 43-річний вітчим. Вони почали сваритись, але причина сварки поки невідома. Про це на брифінгу розповів начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області генерал-лейтенант міліції Віктор Бабенко.

Зрештою чоловік взяв зі столу кухонний ніж та завдав дівчинці 3 ножові поранення. Мати, побачивши це, почала тікати, але чоловік наздогнав її на подвір'ї та завдав 5 ножових поранень. Потім зловмисник зайшов до сараю, перекинув мотузку через дерев'яну балку на стелі та покінчив життя самогубством через повішення.

Інші діти на момент сварки та подальших подій також були у будинку. Вони не постраждали. На теперішній час діти перебувають в дитячому санаторії «Перлина Придніпров'я», де з ними працює дитячий психолог.

Наразі з'ясовуються всі обставини події. За цим фактом слідчий відділ відкрив кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України.

В ОДА говорять, що трагедія не мала соціального підґрунтя. Родина не бідувала і  отримувала всі передбачені законом виплати та допомогу, всі діти ходили до школи, батьки цікавилися успішністю та поведінкою дітей, родина позитивно характеризується вчителями, діти знаходились під постійним наглядом соціальних служб.

Цього року діти оздоровилися у дитячому таборі відпочинку. Сім'я мала великий будинок, де було створено умови для проживання дітей. Сигналів про проблеми в сім'ї не надходило ані в соціальні служби або правоохоронні органі, ані на спеціалізовані «гарячі лінії».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...