App Store Google Play

Колєсніков у Дніпродзержинську схрестить Єрусалим з Ріо-де Жанейро

19.07.2013 10:57
Колєсніков у Дніпродзержинську схрестить Єрусалим з Ріо-де Жанейро

Кожен посадовець, чим вище він забирається номенклатурними сходами, тим сильніше відчуває жагу увічнити себе якоюсь пафосною будівлею, яка буде нагадувати про нього нащадкам. Особливо цим відзначаються губернатори Дніпропетровщини. Перший з них - Павло Лазаренко - збудував хоч щось корисне - першу в місті гілку метрополітену. Решта увічнюють себе в недолугих монументах чи то комуністичної окупації, чи то канонічного православ'я московського патріархату.

Ось і в Дніпродзержинську завершується капітальна реконструкція присоборної  площі Свято-Миколаївського кафедрального собору. Вже цієї осені тут з'явиться архітектурна композиція «Голгофа» зі скульптурою Христа Спасителя. Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час виїзної наради.  

За проектом архітектурна композиція «Голгофа» складатиметься зі скульптури Христа Спасителя, яка разом із постаментом буде заввишки 12 м. Також під час реконструкції площі будуть благоустроєні більше 4,5 га алей, газонів та квітників.

На території площі вже височить п'єдестал, на який буде встановлено хрест висотою в 9 метрів зі скульптурою Христа Спасителя. Більше року відомий Дніпродзержинський скульптор Гарнік Хачитрян працював над проектом скульптури. Наразі вона вже виплавлена з бронзи на Південмаші та очікує на своє встановлення. 

Зараз проводяться бетонувальні роботи п'єдесталу, вже встановлені сходи, які будуть вести до скульптури Христа Спасителя. Вони стануть символом вічної дороги до зміцнення духовності та віри. Також ведуться роботи з улаштування тротуарної плитки присоборної площі Свято-Миколаївського кафедрального собору.

Присоборна площа Свято-Миколаївського кафедрального собору - це важлива складова Духовно-просвітницького комплексу, який будується у Дніпродзержинську за підтримки обласної влади під керівництвом губернатора Дмитра Колєснікова. Він складатиметься з Управління Дніпродзержинської єпархії української церкви московського патріархату, адміністративної будівлі, пам'ятки архітектури національного значення - реконструйованого Свято-Миколаївського собору та Духовного центру з недільною школою. Присоборна площа «Голгофа» об'єднає всі складові комплексу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...