App Store Google Play

Фонд держмайна на зміг забрати у Коломойського приміщення обкому ЛКСМ

19.07.2013 11:47
Фонд держмайна на зміг забрати у Коломойського приміщення обкому ЛКСМ

Суд відмовився повернути у державну власність два поверхи і підвал будівлі на просп. К. Маркса, 60 - вул. Леніна, 8-10 у центрі Дніпропетровська. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 25 червня.

Повернути приміщення четвертого і п'ятого поверхів загальною площею 1498, 2 кв м і підвал площею 82,2 кв м вимагала обласна прокуратура, яка представляла інтереси обласного відділення Фонду держмайна.

Ще у 1990 році ці приміщення, що складаються з 53 кабінетів, Дніпропетровський обком ЛКСМ передав Державному громадському об'єднанню «Університет військових мистецтв», який у 1994 році був реорганізований в акціонерне товариство.

Прокурор мотивував свій позов тим, що у 2008 році ВГСУ скасував рішення судів, на підставі яких було здійснено реєстрацію права власності Університету на спірні приміщення.

Однією із підстав скасування попередніх судових рішень стала нез'ясованість  правонаступництва акціонерного товариства «Університет військових мистецтв» від державного громадського об'єднання.

Однак, ці обставини були встановлені Вищим госпсудом по справі за позовом Університету до Дніпровської  спілки молоді про визнання прав власності у 2009 році.

Крім того, суд відзначив, що право власності Університету набуте на підставі договору, укладеного із обкомом ЛКСМ, а не на підставі скасованих рішень суду, як зазначає прокуратура. Між тим вказаний договір на сьогодні є дійсним.

Власниками Акціонерного товариства «Університет військових мистецтв» є Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Дніпровська спілка молоді» (60,1%), IПП «Алеана Інтернешнл» з Нідерландів (24,9%) і ПАТ «Приват-Холдінг» (15%), що входить до групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...