App Store Google Play

Фонд держмайна на зміг забрати у Коломойського приміщення обкому ЛКСМ

19.07.2013 11:47
Фонд держмайна на зміг забрати у Коломойського приміщення обкому ЛКСМ

Суд відмовився повернути у державну власність два поверхи і підвал будівлі на просп. К. Маркса, 60 - вул. Леніна, 8-10 у центрі Дніпропетровська. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 25 червня.

Повернути приміщення четвертого і п'ятого поверхів загальною площею 1498, 2 кв м і підвал площею 82,2 кв м вимагала обласна прокуратура, яка представляла інтереси обласного відділення Фонду держмайна.

Ще у 1990 році ці приміщення, що складаються з 53 кабінетів, Дніпропетровський обком ЛКСМ передав Державному громадському об'єднанню «Університет військових мистецтв», який у 1994 році був реорганізований в акціонерне товариство.

Прокурор мотивував свій позов тим, що у 2008 році ВГСУ скасував рішення судів, на підставі яких було здійснено реєстрацію права власності Університету на спірні приміщення.

Однією із підстав скасування попередніх судових рішень стала нез'ясованість  правонаступництва акціонерного товариства «Університет військових мистецтв» від державного громадського об'єднання.

Однак, ці обставини були встановлені Вищим госпсудом по справі за позовом Університету до Дніпровської  спілки молоді про визнання прав власності у 2009 році.

Крім того, суд відзначив, що право власності Університету набуте на підставі договору, укладеного із обкомом ЛКСМ, а не на підставі скасованих рішень суду, як зазначає прокуратура. Між тим вказаний договір на сьогодні є дійсним.

Власниками Акціонерного товариства «Університет військових мистецтв» є Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Дніпровська спілка молоді» (60,1%), IПП «Алеана Інтернешнл» з Нідерландів (24,9%) і ПАТ «Приват-Холдінг» (15%), що входить до групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...