App Store Google Play

Політолог-«терорист» оголосив голодування: каже, за гратами не ті

18.07.2013 14:32
Політолог-«терорист» оголосив голодування: каже, за гратами не ті
Підсудний Віктор Сукачов оголосив, що розпочинає голодування на протест проти тримання за гратами Льва Просвірніна та Дмитра Реви. Про це він заявив 18 липня в ході засідання у справі про теракти в Індустріальному райсуді Дніпропетровська.

Віктор Сукачов серед мотивів зазначив викривлення відомостей у протоколах допитів, упередженість державного обвинувачення та суду і численні відмови змінити запобіжний захід підсудним Дмитру Реві та Льву Просвірніну.

Саме перед заявою Сукачова суд вдев'яте відмовився звільнити Дмитра Реву - цього разу за нього поручалися його колеги із ПАТ «Дніпровагонремстрой».

«Враховуючи всі ці кричущі порушення закону, я змушений почати голодувальний протест на знак протесту проти абсолютно незаконних рішень прокуратури і суду», - заявив Віктор Сукачов.

Він розпочинав свій виступ як клопотання, але в кінці додав: «В принципі це, мабуть, не клопотання, а швидше заява». На що головуюча Вікторія Ігнатенко відповіла: «Дуже гарно». Після цього вона оголосила дату і час наступного засідання, і колегія суддів покинула залу.

Як відомо, Віктора Сукачова обвинувачують в організації та здійсненні низки вибухів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську протягом 2011-2012 років. Свою вину він визнає частково, але ще не пояснив, у чому саме - свої покази він обіцяє дати в суді після опитування свідків. Їх почнуть заслуховувати із 23 липня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...