App Store Google Play

Політолог-«терорист» оголосив голодування: каже, за гратами не ті

18.07.2013 14:32
Політолог-«терорист» оголосив голодування: каже, за гратами не ті
Підсудний Віктор Сукачов оголосив, що розпочинає голодування на протест проти тримання за гратами Льва Просвірніна та Дмитра Реви. Про це він заявив 18 липня в ході засідання у справі про теракти в Індустріальному райсуді Дніпропетровська.

Віктор Сукачов серед мотивів зазначив викривлення відомостей у протоколах допитів, упередженість державного обвинувачення та суду і численні відмови змінити запобіжний захід підсудним Дмитру Реві та Льву Просвірніну.

Саме перед заявою Сукачова суд вдев'яте відмовився звільнити Дмитра Реву - цього разу за нього поручалися його колеги із ПАТ «Дніпровагонремстрой».

«Враховуючи всі ці кричущі порушення закону, я змушений почати голодувальний протест на знак протесту проти абсолютно незаконних рішень прокуратури і суду», - заявив Віктор Сукачов.

Він розпочинав свій виступ як клопотання, але в кінці додав: «В принципі це, мабуть, не клопотання, а швидше заява». На що головуюча Вікторія Ігнатенко відповіла: «Дуже гарно». Після цього вона оголосила дату і час наступного засідання, і колегія суддів покинула залу.

Як відомо, Віктора Сукачова обвинувачують в організації та здійсненні низки вибухів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську протягом 2011-2012 років. Свою вину він визнає частково, але ще не пояснив, у чому саме - свої покази він обіцяє дати в суді після опитування свідків. Їх почнуть заслуховувати із 23 липня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...