App Store Google Play

Іриней став доктором

18.07.2013 15:09
Іриней став доктором

Для того, аби отримати наукове звання, як виявилось, зовсім не обов'язково захищати дисертації, відвідувати наукові конференції та виховувати аспірантів.

Рішенням Вченої ради Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара митрополиту Дніпропетровському і Павлоградському Іринею присвоєне звання «Почесний доктор ДНУ».

Попри те, що звання "Почесного доктора", на відміну від "Почесного професора", зазвичай присвоюють за видатні наукові досягнення, зокрема за написання відповідної дисертації, Вчена рада разом з ректором ДНУ Миколою Поляковим, вважає це рішення  є цілком закономірним і логічним, враховуючи заслуги церковника у розвитку вітчизняної духовності та культури, а акож вагомий особистий внесок у налагодження конструктивного і плідного співробітництва з університетом.

"Ми активно підтримали Ваші ідеї щодо спорудження на території університетського містечка храму на честь святої великомучениці Катерини - покровительки наук і студентства, відкриття в ДНУ нової богословської спеціальності. Переконані: нашими спільними зусиллями ці ідеї будуть обов'язково реалізовані, що сприятиме подальшому зростанню іміджу та авторитету класичного університету в Україні та міжнародному освітньо-науковому просторі", - наголосили у виші.

Офіційна церемонія вшанування нових почесних докторів ДНУ, в тому числі і Іринея, відбудеться 12 вересня на засіданні Вченої ради під час урочистостей з нагоди 95-річчя університету. Там йому вручать диплом і почесну медаль, а також піднесуть докторську мантію та інші відзнаки.

Нагадаємо, що в 2010 році митрополит Іриней став Почесним професором Дніпропетровського університету економіки та права. Згідно з положенням і рішенням ради, це звання архіпастиреві було присвоєне «за колосальну громадську виховну роботу, особистий внесок у розвиток освіти, культури і науки, а також за самовіддану просвітницьку діяльність, сприяння у справі відродження духовності в регіоні та розвиток християнського світогляду».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...