App Store Google Play

Дніпропетровці скаржаться активніше

18.07.2013 12:33
Дніпропетровці скаржаться активніше

Понад 14,5 тисяч звернень громадян надійшло до міської ради з початку року. Про це повідомили у відділі з організації роботи зі зверненням громадян Дніпропетровської міської ради.

Традиційно, пальму першості за активністю тримають мешканці Бабушкінського району - 17,4% від усіх звернень написали саме вони.
Найменше скаржились - також традиційно вже - мешканці Самарського району.

Втім, порівняно із минулим роком, написання скарг стало не виключно справою пенсіонерів - якщо раніше понад 63% звернень надходили від людей похилого віку, то нині їх - менше 50%.

На що найбільше скаржаться дніпропетровці - теж не секрет і не новина. 63% звернень стосувались комунальних питань, а саме: накриття колодязів, підключення газу, відновлення зовнішнього освітлення, благоустрою прибудинкових територій, ремонту зливостоків тощо.

22% заяв надійшло з питань експлуатації та ремонту житла, з-поміж іншого, містяни зверталися щодо ремонту ліфтів, під'їздів, каналізаційних мереж будинків, покрівель.

12% звернень стосувалися соціального захисту населення, зокрема, надання матеріальної допомоги, отримання соціальних виплат, субсидій, призначення та перерахування пенсій тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...