App Store Google Play

Дніпропетровці скаржаться активніше

18.07.2013 12:33
Дніпропетровці скаржаться активніше

Понад 14,5 тисяч звернень громадян надійшло до міської ради з початку року. Про це повідомили у відділі з організації роботи зі зверненням громадян Дніпропетровської міської ради.

Традиційно, пальму першості за активністю тримають мешканці Бабушкінського району - 17,4% від усіх звернень написали саме вони.
Найменше скаржились - також традиційно вже - мешканці Самарського району.

Втім, порівняно із минулим роком, написання скарг стало не виключно справою пенсіонерів - якщо раніше понад 63% звернень надходили від людей похилого віку, то нині їх - менше 50%.

На що найбільше скаржаться дніпропетровці - теж не секрет і не новина. 63% звернень стосувались комунальних питань, а саме: накриття колодязів, підключення газу, відновлення зовнішнього освітлення, благоустрою прибудинкових територій, ремонту зливостоків тощо.

22% заяв надійшло з питань експлуатації та ремонту житла, з-поміж іншого, містяни зверталися щодо ремонту ліфтів, під'їздів, каналізаційних мереж будинків, покрівель.

12% звернень стосувалися соціального захисту населення, зокрема, надання матеріальної допомоги, отримання соціальних виплат, субсидій, призначення та перерахування пенсій тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...