App Store Google Play

«Регіонали» й співмешканці розпиляли 8 мільйонів на пологовий будинок

12.07.2013 10:41
«Регіонали» й співмешканці розпиляли 8 мільйонів на пологовий будинок

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 2 липня за результатами тендерів уклали угоду з ТОВ «Ремтекс» на капітальний ремонт КЗОЗ «Нікопольський пологовий будинок» за 8,17 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року в пологовому будинку мають відремонтувати пральню, харчоблок, замінити внутрішнє опорядження, покрівлю, сантехніку й комунікації, освітлення, ліфт тощо.

Ремонт фінансують спільно з державного та місцевого бюджетів.

ТОВ «Ремтекс» зі статутним капіталом 12 тис грн. засноване депутатом Криворізької райради Юрієм Вінклером (Партія регіонів), Марком Поповим та Інною Рожковою. Згідно з даними «ВДЗ», за останні п'ять років фірма виграла тендери на загальну суму 70,75 млн грн.

Єдиним допущеним до участі конкурентом було ТОВ «Криворіжспецремонт». Співвласником цієї фірми є Олексій Рожков, зареєстрований з вищевказаною співвласницею «Ремтекса» Інною Рожковою за однією адресою, а також  Євгеній Донченко - депутат Криворізької райради від Партії регіонів.

Згідно з даними «ВДЗ», за останні п'ять років «Ремтекс» виграв підрядів на 78,92 млн грн., а «Криворіжспецремонт» - жодного. При цьому друга фірма регулярно бере участь у тендерах саме разом з «Ремтексом», і регулярно їх програє будучи єдиним або єдиним допущеним до участі конкурентом.

Окрім цих двох компаній участь у тендері також намагалося взяти ТОВ «АМД Треідінг», яке пропонувало зробити ремонт на півтора мільйони дешевше - за 6,44 млн грн. Однак пропозицію було відхилено через низку причин, як фінансових («згідно балансу на 31 грудня 2012 року на кінець звітного періоду товариство має непокритий збиток»), так і суто формальних («строк, протягом якого пропозиція конкурсних торгів є дійсною вказаний словами, а не цифрами»).

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...