App Store Google Play

Вступна кампанія у Дніпропетровську: проміжні підсумки

11.07.2013 10:08
Вступна кампанія у Дніпропетровську: проміжні підсумки

Понад 27,5 тисяч заяв подано на початок тижня на вступ до вищих навчальних закладів міста 3-4 рівнів акредитації,  майже половина із них (43%) - подано в електронному вигляді.

Про це під час прямої телефонної лінії повідомив заступник  начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Віктор Горячев.

«На сьогодні вступна кампанія у місті проходить досить організовано, чітко працюють приймальні комісії вузів, великих черг не спостерігається. Наплив подачі документів спостерігався на початку липня, коли, власне і стартувала вступна кампанія. Вона триватиме до 31 липня, а на ті спеціальності, де є творчий конкурс - до 20 липня. Цього року збереглася можливість подавати документи одразу до 5 вузів на 3 напрями підготовки», - зазначив Віктор Горячев.

Рейтингові списки рекомендованих до зарахувань на бюджетну форму навчання будуть оприлюднені у три етапи - 1, 5 та 8 серпня. 11 серпня вже будуть оприлюднені списки зарахованих за державним замовленням. За словами Віктора Горячева, саме до цього числа абітурієнти повинні принести оригінали документів. 25 серпня будуть відомі ті, абітурієнти, яких зарахують на контракту форму навчання. Кількість місць за державним замовленням збереглася на рівні минулого року, а по деяким спеціальностям навіть збільшилася.

Зокрема, у Національному гірничому університеті, почесним доктором якого нещодавно обрано міністра освіти і науки Дмитра Табачника, збільшено державне замовлення на спеціалістів технологічних спеціальностей.

Водночас у Дніпропетровській фінансовій академії - єдиному з трьох вишів, що попали під об'єднання, колектив якого не висловлював жодних заперечень з цього приводу - теж збільшено кількість місць за державним замовленням (+13 місць).

Особливістю цьогорічної вступної кампанії є збільшення кількості поданих заяв в електронному вигляді - у 2-2,5 рази. Фахівці відзначають, що це зручно як абітурієнтам, так і приймальним комісіях, які уникають черг і ручної обробки документів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...