App Store Google Play

Вступна кампанія у Дніпропетровську: проміжні підсумки

11.07.2013 10:08
Вступна кампанія у Дніпропетровську: проміжні підсумки

Понад 27,5 тисяч заяв подано на початок тижня на вступ до вищих навчальних закладів міста 3-4 рівнів акредитації,  майже половина із них (43%) - подано в електронному вигляді.

Про це під час прямої телефонної лінії повідомив заступник  начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Віктор Горячев.

«На сьогодні вступна кампанія у місті проходить досить організовано, чітко працюють приймальні комісії вузів, великих черг не спостерігається. Наплив подачі документів спостерігався на початку липня, коли, власне і стартувала вступна кампанія. Вона триватиме до 31 липня, а на ті спеціальності, де є творчий конкурс - до 20 липня. Цього року збереглася можливість подавати документи одразу до 5 вузів на 3 напрями підготовки», - зазначив Віктор Горячев.

Рейтингові списки рекомендованих до зарахувань на бюджетну форму навчання будуть оприлюднені у три етапи - 1, 5 та 8 серпня. 11 серпня вже будуть оприлюднені списки зарахованих за державним замовленням. За словами Віктора Горячева, саме до цього числа абітурієнти повинні принести оригінали документів. 25 серпня будуть відомі ті, абітурієнти, яких зарахують на контракту форму навчання. Кількість місць за державним замовленням збереглася на рівні минулого року, а по деяким спеціальностям навіть збільшилася.

Зокрема, у Національному гірничому університеті, почесним доктором якого нещодавно обрано міністра освіти і науки Дмитра Табачника, збільшено державне замовлення на спеціалістів технологічних спеціальностей.

Водночас у Дніпропетровській фінансовій академії - єдиному з трьох вишів, що попали під об'єднання, колектив якого не висловлював жодних заперечень з цього приводу - теж збільшено кількість місць за державним замовленням (+13 місць).

Особливістю цьогорічної вступної кампанії є збільшення кількості поданих заяв в електронному вигляді - у 2-2,5 рази. Фахівці відзначають, що це зручно як абітурієнтам, так і приймальним комісіях, які уникають черг і ручної обробки документів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...