App Store Google Play

Пентагон залишився без світла - мешканці перекривають проспект

11.07.2013 09:39
Пентагон залишився без світла - мешканці перекривають проспект

Жителі гуртожитку на проспекті «Правди», відомого в народі як Пентагон, відвойовують світло перекриттям дороги.

У гуртожитку, розташованому на проспекті Правди №106 та №108 регулярно вимикають електрику. Мовляв, за борги, які самі мешканці визнають лише частково. Але якщо раніше пентагонці фізично заважали це зробити, перекривали доступ до станції, цього разу їм це не вдалося - тихцем і без попередження світло таки відключили.

Усіма комунальними платежами завідує ініціативна група гуртожитку, яка змогла б дещо прояснити. Проте спілкуватись зі знімальною групою 9 каналу вони не схотіли.

У розпачі жителі вирішили перекрити проспект Правди - теж не вперше. Як показує практика, спосіб дієвий - після цього надання послуг завжди відновлюють. Чиновники ставляться до таких заходів як до шантажу, адже від перекриття дороги борги за електроенергію не скорочуються. У випадку з Пентагоном, вони лише за за поточний рік сягнули суми понад 360 тис. гривень. З Обленерго був укладений договір, що гуртожиток буде щомісяця виплачувати 45 000 боргу, проте через передачу Пентагону з балансу 49-го ЖЕКу на утримання Жилсервісу-5, стався збій у проплаті.

Олександр Лиман, начальник КП РЖЕП Індустріального району, стверджує, що перемови із Обленерго нічого не дали: ті вимагають 45 тисяч, а з мешканців назбирали лише 30.

Вихід із ситуації посадовець вбачає в індивідуальній оплаті за спожиті комунальні послуги, але для цього Пентагону потрібна приватизація.

«У них на даний момент встановлені 95% лічильників, але Обленерго їх не приймає через те, що не можна пейти на поквартирний облік. Ці гуртожитки не мають статусу житлового будинку. Як тільки він з'явиться - можна буде пейти на поквартирний облік і вирішити питання», - впевнений Олександр Лиман.

Між тим, у гуртожитку на проспекті Правди мешкають і сумлінні платники, які залишаються заручниками ситуації, поки поборники перекривають дорогу. Втім нічне перекриття дороги знову спрацювало - за сприяння чиновників електропостачання у гуртожитку Пентагон одразу було відновлено.

9 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...