App Store Google Play

Заступник Пшонки не реагуватиме на звернення Януковича?

10.07.2013 15:16
Заступник Пшонки не реагуватиме на звернення Януковича?
З ГПУ надійшли відповіді на звернення народних депутатів Авакова, Бутківського та Януковича щодо фальсифікацій доказів у справі Дмитра Реви та перевірці обґрунтованості його тримання під вартою.

На звернення Арсена Авакова та Віктора Бутківського відповів старший прокурор відділу Головного слідчого управління ГПУ С.Булавін, повідомивши, що звернення народних депутатів переадресоване до прокуратури Дніпропетровської області та взято на контроль Генеральною прокуратурою.

На звернення Віктора Януковича відповів заступник генерального прокурора Ю.Дьомін, який фактично не розглянув звернення по суті, вказавши, що оцінку доказам надасть суд. Крім того, у зверненні наголошено, що Оксана Томчук, за ініціативою якої народні депутати звернулися до ГПУ, є свідком і не представляє інтереси Реви у кримінальній справі.

Коментар Оксани Томчук:

«Дуже цікаво, чому ГПУ так по-різному відповідає на однотипні звернення. Складається враження, що прокурор рангом нижче діє за інструкцією, а заступник генпрокурора дозволяє собі ігнорувати факти, викладені у депутатському зверненні Віктора Януковича.

У мене немає сумнівів, що в обласній прокуратурі не стануть розбиратися по суті - ці факти їм давно відомі, і вони зробили все можливе, аби фальсифікаторам зійшли з рук їхні незаконні дії.

Систематичні нагадування, ніби я, як свідок, не маю права представляти інтереси Реви - маніпулятивні та абсурдні. Я не є його захисником виключно у даній кримінальній справі, але як його адвокат я маю право на представництво його інтересів в будь-яких правоохоронних органах, в тому числі і в прокуратурі. Крім того як його рідна сестра маю повне право звертатися до будь-яких інстанції по допомогу у відновленні порушених прав Дмитра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...