App Store Google Play

Холдинг Ахметова відкрив у національному університеті власну кафедру

10.07.2013 09:22
Холдинг Ахметова відкрив у національному університеті власну кафедру

У Національному гірничому університеті Дніпропетровська розпочала роботу кафедра енергохолдингу "ДТЕК" олігарха Ріната Ахметова "Видобуток і збагачення вугілля".

Це перша кафедра, відкрита приватною енергетичною компанією на базі національного університету, йдеться у повідомленні компанії.

"ДТЕК" інвестував в устаткування і оснащення кафедри більше 150 тис гривень. Поглиблення науково-технічного співробітництва "ДТЕК" і НГУ дозволить посилити підготовку фахівців гірничої справи, забезпечити необхідні умови для виробничої практики та подальшого працевлаштування студентів", - сказано у повідомленні.

«Розвиток вишу означає і активну роботу з реальним сектором економіки в галузі практичного застосування отриманих знань на сучасному високотехнологічному обладнанні. Реальний сектор економіки, який, зокрема, в особі ДТЕК впроваджує надзвичайно важливі рішення в область енергетики, дозволить гармонійно замкнути цей цикл і дасть університетові можливість вийти на серйозний рівень науково-освітнього центру», - зазначив ректор НГУ Геннадій Півняк.

У компанії повідомили, що завдання кафедри - сприяти оновленню методичної бази, розробки навчальних посібників, фільмів, макетів, електронних курсів і т.д.

"В даний час "ДТЕК" співпрацює з 4 провідними навчальними закладами України: Національним технічним університетом "Київський політехнічний інститут", Донецьким національним технічним університетом, Національним гірничим університетом (Дніпропетровськ) і Національним університетом "Львівська політехніка", - зазначили у "ДТЕК".

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент". У ДТЕК працює 140 тисяч осіб.

У портфель активів компанії входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 1 ВЕС проектною встановленою потужністю 200 МВт; 5 підприємств з передачі та продажу електроенергії, які обслуговують понад 5,2 млн клієнтів - фізичних та юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; нафтогазовидобувні активи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...