App Store Google Play

Холдинг Ахметова відкрив у національному університеті власну кафедру

10.07.2013 09:22
Холдинг Ахметова відкрив у національному університеті власну кафедру

У Національному гірничому університеті Дніпропетровська розпочала роботу кафедра енергохолдингу "ДТЕК" олігарха Ріната Ахметова "Видобуток і збагачення вугілля".

Це перша кафедра, відкрита приватною енергетичною компанією на базі національного університету, йдеться у повідомленні компанії.

"ДТЕК" інвестував в устаткування і оснащення кафедри більше 150 тис гривень. Поглиблення науково-технічного співробітництва "ДТЕК" і НГУ дозволить посилити підготовку фахівців гірничої справи, забезпечити необхідні умови для виробничої практики та подальшого працевлаштування студентів", - сказано у повідомленні.

«Розвиток вишу означає і активну роботу з реальним сектором економіки в галузі практичного застосування отриманих знань на сучасному високотехнологічному обладнанні. Реальний сектор економіки, який, зокрема, в особі ДТЕК впроваджує надзвичайно важливі рішення в область енергетики, дозволить гармонійно замкнути цей цикл і дасть університетові можливість вийти на серйозний рівень науково-освітнього центру», - зазначив ректор НГУ Геннадій Півняк.

У компанії повідомили, що завдання кафедри - сприяти оновленню методичної бази, розробки навчальних посібників, фільмів, макетів, електронних курсів і т.д.

"В даний час "ДТЕК" співпрацює з 4 провідними навчальними закладами України: Національним технічним університетом "Київський політехнічний інститут", Донецьким національним технічним університетом, Національним гірничим університетом (Дніпропетровськ) і Національним університетом "Львівська політехніка", - зазначили у "ДТЕК".

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент". У ДТЕК працює 140 тисяч осіб.

У портфель активів компанії входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 1 ВЕС проектною встановленою потужністю 200 МВт; 5 підприємств з передачі та продажу електроенергії, які обслуговують понад 5,2 млн клієнтів - фізичних та юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; нафтогазовидобувні активи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...