App Store Google Play

На Дніпропетровщині розвалюється фракція Партії регіонів

09.07.2013 14:55
На Дніпропетровщині розвалюється фракція Партії регіонів

Сьогодні, 9 липня, на позачерговій сесії Новомосковської міської ради з фракції Партії регіонів вийшли ще два депутати - Тетяна Дакова та Микола Поздняков.

Про це стало відомо в ході сесійного засідання.

З 36 членів фракції Партії регіонів, які до неї увійшли після місцевих виборів-2010, офіційно залишилося 25 осіб.

З 25 лише 18 «регіоналів» зробили публічну заяву про те, що вони не підтримують рішення про реконструкцію п'яти об'єктів соціальної сфери замість одного дитячого садка «Черемушки».

Заява про те, щоб їхні голоси не враховувалися при голосуванні за соціальні об'єкти, подали 18 «регіоналів», у тому числі секретар міської ради Борис Мазур, директор ВАТ «Інтерпайп НМТЗ» Юрій Антипов і помічник нардепа Миколи Солошенка Сергій Коцюра.

Раніше повідомлялося, що розкол в місцевій Партії регіонів відбувається завдяки народному депутату Миколі Солошенко.

«Це сценарій, і його розігруєте ви, Микола Павлович (Солошенко - прим.). Ваш помічник Коцюра прийшов на комісію і не дав управлінню освіти навіть доповісти свої питання. Він сказав, що на раді партії прийнято рішення не підтримувати питання освіти », - повідомила на сесії 26 червня заступник мера з соціально-економічних питань Ірина Калюжна.

На думку міського голови Сергія Мороза, причина протистояння не інтереси дітей, а плани ВАТ «Інтерпайп НМТЗ» отримати у власність Палац культури «Металург», який зараз перебуває у державній власності і належить Фонду держмайна України.

«Коли я поставив руба питання про передачу в оренду Палацу культури «Металург» місту, і мене підтримали найбільш авторитетні в місті люди, я відчув величезний тиск. Мені здається, що така гостра реакція з перерозподілу коштів - це лише димова завіса, створена, щоб прикрити туманом питання більш для когось значиме. При цьому більшість депутатів використовували втемну», - сказав Мороз в інтерв'ю газеті «Новомосковськ сьогодні».

Нагадаємо, 26 червня, на сесії Новомосковської міської ради депутати від Партії регіонів не підтримали соціально-економічні програми і зміни до бюджету міста, заблокувавши актуальні потреби освіти, медицини та інші соціальні питання.

Тоді без ремонту туалетів залишили колегіум № 11 і позбавили фінансування всю первинну ланку медичної допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...