App Store Google Play

Андрій Павелко підвів підсумки сесії Верховної Ради

09.07.2013 15:57
Андрій Павелко підвів підсумки сесії Верховної Ради

Спілкуючись із журналістами рідного Дніпропетровська під час прес-конференції 9 липня в інформаційній агенції «МОСТ», народний депутат фракції ВО «Батьківщина» Андрій Павелко відзначив, що багато що для нього, як депутата-неофіта сталося вперше, було багато сюрпризів і несподіванок.

«Можна по-різному оцінювати діяльність поточного скликання Верховної Ради і нашої фракції зокрема. Законів прийняли начебто небагато, але певні досягнення з точки зору парламентаризму все ж слід визнати», - зізнався народний депутат.

Найголовнішим досягненням опозиції Андрій Павелко вважає примус провладної більшості до особистого голосування у залі Верховної Ради.

«Ви могли побачити, як на останній сесійних тижнях партії влади доводилося напружувати всі свої ресурси і затягувати до сесійної зали всіх «хворих», «немічних» і «нев'їзних» - усіх тих, хто у минулому скликанні й носа не показував. Так, не без фальсифікацій - поодинокі регіонали й досі примудряються голосувати «за того хлопця», але ж ми зламали ганебну процедуру, коли визначні для життя країни і держави закони приймалися за помахом руки 50-60 людьми, які бігають між рядами», - наголосив опозиціонер.

Він також визнав, що опозиції не все вдалося із задуманого, в тому числі й заблокувати рішень, що наносять шкоду економіці України. Але подібних рішень, на думку депутата, стало на порядок менше, і для їх проштовхування Партії регіонів та їх сателітам доводиться доволі напружуватись.

«Всі ті закони, які, нажаль, не вдалося заблокувати, - вони приймалися не з голоса, далеко не з першої спроби. Аби отримати підтримку, регіонали йшли на поступки, дослухалися до наших зауважень і поправок. Ми змусили владу змінити тактику повального голосування чужими картками на тактику компромісів, змусили з собою рахуватися», - резюмував Андрій Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...