App Store Google Play

Андрій Павелко підвів підсумки сесії Верховної Ради

09.07.2013 15:57
Андрій Павелко підвів підсумки сесії Верховної Ради

Спілкуючись із журналістами рідного Дніпропетровська під час прес-конференції 9 липня в інформаційній агенції «МОСТ», народний депутат фракції ВО «Батьківщина» Андрій Павелко відзначив, що багато що для нього, як депутата-неофіта сталося вперше, було багато сюрпризів і несподіванок.

«Можна по-різному оцінювати діяльність поточного скликання Верховної Ради і нашої фракції зокрема. Законів прийняли начебто небагато, але певні досягнення з точки зору парламентаризму все ж слід визнати», - зізнався народний депутат.

Найголовнішим досягненням опозиції Андрій Павелко вважає примус провладної більшості до особистого голосування у залі Верховної Ради.

«Ви могли побачити, як на останній сесійних тижнях партії влади доводилося напружувати всі свої ресурси і затягувати до сесійної зали всіх «хворих», «немічних» і «нев'їзних» - усіх тих, хто у минулому скликанні й носа не показував. Так, не без фальсифікацій - поодинокі регіонали й досі примудряються голосувати «за того хлопця», але ж ми зламали ганебну процедуру, коли визначні для життя країни і держави закони приймалися за помахом руки 50-60 людьми, які бігають між рядами», - наголосив опозиціонер.

Він також визнав, що опозиції не все вдалося із задуманого, в тому числі й заблокувати рішень, що наносять шкоду економіці України. Але подібних рішень, на думку депутата, стало на порядок менше, і для їх проштовхування Партії регіонів та їх сателітам доводиться доволі напружуватись.

«Всі ті закони, які, нажаль, не вдалося заблокувати, - вони приймалися не з голоса, далеко не з першої спроби. Аби отримати підтримку, регіонали йшли на поступки, дослухалися до наших зауважень і поправок. Ми змусили владу змінити тактику повального голосування чужими картками на тактику компромісів, змусили з собою рахуватися», - резюмував Андрій Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...