App Store Google Play

19-річний хлопець розповів, як його катували міліціонери

09.07.2013 13:13
19-річний хлопець розповів, як його катували міліціонери

Дніпропетровську міліцію звинувачують у тортурах. 19-річний студент стверджує, що правоохоронці били його руками та ногами, душили поліетиленовим пакетом та заганяли голки під нігті.

Зараз хлопець шпиталізований та вимагає покарання для правоохоронців. Натомість, у міліції інша версія: затриманий на "гарячому" грабіжник намагається в такий спосіб уникнути покарання і тому розіграв "шоу".

На лікарняному ліжку Сергій Попов продемонстрував побої. Каже, що вони з'явилися від перебування у райвідділку. Туди потрапив за підозрою, що зірвав із жінки золотий ланцюжок. На волю вийшов лише за два дні.

"Вони, повірте, били дуже міцно. Я все одно не хотів цього підписувати. Але коли вони почали вставляти мені голки під нігті, пакети на голову, щоб перекривати кисень, я сам вже неодноразово втрачав свідомість, та був готовий підписати, все, що завгодно", - розповів студент.

Судмедекспертиза підтвердила, що парубок зазнав численних ударів тупим предметом чи не по всьому тілу. В хлопця діагностували синці обличчя та голови, забій грудної клітини, синці грудної клітини, синці та садна тулубу та синці обох верхніх кінцівок. Також у нього підозра на закриту черепно-мозкову травму.

Але у міліції стверджують, що все це - зрежисована вистава. Твердять, що 19-річного парубка неодноразово раніше ловили на тому, що зривав із жінок золоті прикраси. А на катування правоохоронців почав скаржитися, коли його вирішили взяти під варту.

"Ці факти не підтверджуються. Однозначно, це - спроба піти від відповідальності. Один факт розглядається в суді, а ще за двома триває слідство", - повідомив голова УМВС міста Дніпропетровська Петро Чистяков.

Що ж насправді сталось у райвідділку, тепер з'ясовує прокуратура. Туди вже направили висновки службового розслідування міліціонери, а підозрюваний - свої скарги.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...