App Store Google Play

100ПУДІВКА дякує друзям і чекає на нові зустрічі

09.07.2013 09:16
100ПУДІВКА дякує друзям і чекає на нові зустрічі

Ось і закінчились вихідні, впродовж яких відгримів на Дніпропетровщині фестиваль з нагоди відкриття ено-еко-села "100ПУДІВКА".

Більше 1000 відвідувачів, два автобуси представників ЗМІ та сотні палких відгуків в Інтернеті свідчать про небайдужість до розвитку фестивального та етнічного рухів.

Якщо підводити суто статистично, то можна сказати про наступні показники фестивалю.

Протягом 3-х днів на головній виступили 15 гуртів з Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Києва. І в час, коли на головній сцені здавалося б зібрались всі, на театрально-поетичному майданчику також був аншлаг, адже там виступали кращі театри та поети Дніпропетровська. Зранку частина людей, яка таки прокидалась в ранішній час, відвідувала йогу, а вдень відвідувачів розважали театрами, спілкуванням з цікавими людьми, чайними церемоніями, майстер-класами, козацькими розвагами, еко-точками і будівництвом печі з картону, квестами та навіть арт-інсталяціями, які створювались просто неба художниками та дизайнерами. Передбачено було і дитячий майданчик, де батьки залишали своє чадо, аби насолодитись іншими речами.

Найбільш вражаючими були виступ гурту «Антитіла» і звісно ж святкування Івана Купала в ніч з суботи на неділю. В цю ніч грав гурт «Вертеп», після чого було влаштовано яскраве файєр-шоу та спалення опудала, представники лівобережної та правобережної України помірялись силами в перетягування канату, і після - почали стрибати через вогнище.

«Хотілося б відмітити, що стараннями арт-групи "Вакцинація" з міста Херсон було розмальовано бусік організаторів 100ПУДІВКИ і тепер легко буде впізнати машину, яка найчастіше їздить до етно-еко-села,» - поділився враженнями один з організаторів етно-фестивалю Дмитро Хозін.

Натанцювавшись, відпочивши душею та зарядившись позитивними емоціями на свіжому повітрі, з'являються сили і на нові звершення.

А організатори тим часом, прислухаючись до критики та порад відвідувачів, повернулись до роботи по розбудові 100ПУДІВКИ. Адже вже через 3 тижні тут пройде масштабний фестиваль "Stars Of Now!". І тоді, звісно, треба все провести ще краще, комфортніше та веселіше.

ФОТОРЕПОРТАЖ про подію

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...