App Store Google Play

Суд почав розглядати справу "душевно травмованого" регіонала

08.07.2013 09:41
Суд почав розглядати справу "душевно травмованого" регіонала

На Дніпропетровщині розпочався судовий процес у справі депутата обласної ради від Партії регіонів Сергія Рєзніка проти газети «Новомосковськ сьогодні». Про це повідомила редактор газети Ольга Бугай.

Як повідомлялося, депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Рєзнік звернувся до суду через те, що матеріал газети «Новомосковськ сьогодні» «Рейдерство по-новомосковськи-2, або Чим завинили вчителі і новомосковська молодь» спричинив його «душевні хвилювання та страждання». Регіонал вимагає від редакції сплатити 20 тисяч гривень компенсації моральних збитків. У зверненні до суду вказано, що через газетну публікацію «позивач постійно перебуває у стресовому стані» і змушений «відкидати безпідставні звинувачення в корупції, зловживанні владою та службовим становищем».

В свою чергу газета надала письмове заперечення на позов Рєзніка та додала висновки експертів - філолога та психолога, які доводять необґрунтованість позову.

«Експертний висновок філолога заперечує те, що наведені позивачем фрагменти можуть бути спростовані в принципі, а психолог підтвердив, що встановити зв'язок між нашою статтею та стресом і стражданнями пана Рєзніка неможливо», - розповіла головний редактор газети.

Представник засновника газети, адвокат Сергій Жуков, заявив у суді, що депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Рєзнік має засвідчити, як він переживав душевні хвилювання, в суді.

«Ми вважаємо, що Сергій Рєзнік має бути особисто присутній за засіданнях, оскільки лише він зможе пояснити, яких він зазнав страждань», - заявив Жуков.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...