App Store Google Play

Суд почав розглядати справу "душевно травмованого" регіонала

08.07.2013 09:41
Суд почав розглядати справу "душевно травмованого" регіонала

На Дніпропетровщині розпочався судовий процес у справі депутата обласної ради від Партії регіонів Сергія Рєзніка проти газети «Новомосковськ сьогодні». Про це повідомила редактор газети Ольга Бугай.

Як повідомлялося, депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Рєзнік звернувся до суду через те, що матеріал газети «Новомосковськ сьогодні» «Рейдерство по-новомосковськи-2, або Чим завинили вчителі і новомосковська молодь» спричинив його «душевні хвилювання та страждання». Регіонал вимагає від редакції сплатити 20 тисяч гривень компенсації моральних збитків. У зверненні до суду вказано, що через газетну публікацію «позивач постійно перебуває у стресовому стані» і змушений «відкидати безпідставні звинувачення в корупції, зловживанні владою та службовим становищем».

В свою чергу газета надала письмове заперечення на позов Рєзніка та додала висновки експертів - філолога та психолога, які доводять необґрунтованість позову.

«Експертний висновок філолога заперечує те, що наведені позивачем фрагменти можуть бути спростовані в принципі, а психолог підтвердив, що встановити зв'язок між нашою статтею та стресом і стражданнями пана Рєзніка неможливо», - розповіла головний редактор газети.

Представник засновника газети, адвокат Сергій Жуков, заявив у суді, що депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Рєзнік має засвідчити, як він переживав душевні хвилювання, в суді.

«Ми вважаємо, що Сергій Рєзнік має бути особисто присутній за засіданнях, оскільки лише він зможе пояснити, яких він зазнав страждань», - заявив Жуков.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...