App Store Google Play

Прокуратура наполягає на перевірці «політичної» версії вбивства еколога

08.07.2013 17:25
Прокуратура наполягає на перевірці «політичної» версії вбивства еколога
Прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук не згодна із проміжними висновками слідства, ніби резонансне вбивство еколога Володимира Гончаренка не стосується його діяльності. Про це прокурор повідомила під час прес-конференції 8 липня.

«Станом на сьогодні комплекс оперативно-технічних, оперативних заходів дозволив слідству зробити висновки про те, що убивство Гончаренка не пов'язане із професійною діяльністю. Я не погодилася з даною ситуацією, ми дали вказівку, ще раз перевіряємо всі дані питання», - зазначила Наталія Марчук.

Вона повідомила, що двічі заслуховувала звіти про проведення досудового розслідування у справі, яке тримає на особистому контролі.

27 липня 2012 року Володимир Гончаренко на прес-конференції повідомив про небезпечні ядохімікати на Криворізькому підприємстві, через неналежне поводження із якими існує ризик екологічної катастрофи, і вже постраждали працівники заводу. 1 серпня еколог був жорстоко побитий, а через три дні від отриманих травм помер у лікарні. Розслідування досі не завершене, повідомлень про затримання підозрюваних не було, через що неодноразово у різних формах висловлювали занепокоєння соратники Гончаренка.

Наталія Марчук висловила ставлення до акцій із вимогою знайти убивць: «Ті обурення громадськості, яскраво виражені, вони не допомагають досудовому розслідуванню. Побоювання, що дане розслідування не проводиться - вони марні».

Дніпроград повідомляв, що 22 березня пікетувати прокуратуру друзям і колегам Гончаренка заборонив суд. Одна із підстав - перед будівлею прокуратури нібито немає місця для подібних акції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...