App Store Google Play

Прокуратура наполягає на перевірці «політичної» версії вбивства еколога

08.07.2013 17:25
Прокуратура наполягає на перевірці «політичної» версії вбивства еколога
Прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук не згодна із проміжними висновками слідства, ніби резонансне вбивство еколога Володимира Гончаренка не стосується його діяльності. Про це прокурор повідомила під час прес-конференції 8 липня.

«Станом на сьогодні комплекс оперативно-технічних, оперативних заходів дозволив слідству зробити висновки про те, що убивство Гончаренка не пов'язане із професійною діяльністю. Я не погодилася з даною ситуацією, ми дали вказівку, ще раз перевіряємо всі дані питання», - зазначила Наталія Марчук.

Вона повідомила, що двічі заслуховувала звіти про проведення досудового розслідування у справі, яке тримає на особистому контролі.

27 липня 2012 року Володимир Гончаренко на прес-конференції повідомив про небезпечні ядохімікати на Криворізькому підприємстві, через неналежне поводження із якими існує ризик екологічної катастрофи, і вже постраждали працівники заводу. 1 серпня еколог був жорстоко побитий, а через три дні від отриманих травм помер у лікарні. Розслідування досі не завершене, повідомлень про затримання підозрюваних не було, через що неодноразово у різних формах висловлювали занепокоєння соратники Гончаренка.

Наталія Марчук висловила ставлення до акцій із вимогою знайти убивць: «Ті обурення громадськості, яскраво виражені, вони не допомагають досудовому розслідуванню. Побоювання, що дане розслідування не проводиться - вони марні».

Дніпроград повідомляв, що 22 березня пікетувати прокуратуру друзям і колегам Гончаренка заборонив суд. Одна із підстав - перед будівлею прокуратури нібито немає місця для подібних акції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...