App Store Google Play

Прокуратура наполягає на перевірці «політичної» версії вбивства еколога

08.07.2013 17:25
Прокуратура наполягає на перевірці «політичної» версії вбивства еколога
Прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук не згодна із проміжними висновками слідства, ніби резонансне вбивство еколога Володимира Гончаренка не стосується його діяльності. Про це прокурор повідомила під час прес-конференції 8 липня.

«Станом на сьогодні комплекс оперативно-технічних, оперативних заходів дозволив слідству зробити висновки про те, що убивство Гончаренка не пов'язане із професійною діяльністю. Я не погодилася з даною ситуацією, ми дали вказівку, ще раз перевіряємо всі дані питання», - зазначила Наталія Марчук.

Вона повідомила, що двічі заслуховувала звіти про проведення досудового розслідування у справі, яке тримає на особистому контролі.

27 липня 2012 року Володимир Гончаренко на прес-конференції повідомив про небезпечні ядохімікати на Криворізькому підприємстві, через неналежне поводження із якими існує ризик екологічної катастрофи, і вже постраждали працівники заводу. 1 серпня еколог був жорстоко побитий, а через три дні від отриманих травм помер у лікарні. Розслідування досі не завершене, повідомлень про затримання підозрюваних не було, через що неодноразово у різних формах висловлювали занепокоєння соратники Гончаренка.

Наталія Марчук висловила ставлення до акцій із вимогою знайти убивць: «Ті обурення громадськості, яскраво виражені, вони не допомагають досудовому розслідуванню. Побоювання, що дане розслідування не проводиться - вони марні».

Дніпроград повідомляв, що 22 березня пікетувати прокуратуру друзям і колегам Гончаренка заборонив суд. Одна із підстав - перед будівлею прокуратури нібито немає місця для подібних акції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...