App Store Google Play

Ректор "закритого" агроуніверу згоден на злиття, він лишиться ректором

05.07.2013 10:19
Ректор "закритого" агроуніверу згоден на злиття, він лишиться ректором

Вчена рада ДДАУ підтримав модель створення агроекономічного університету, запропоновану губернатором Дмитром Колесниковим. Про це рапортує прес-служба Дніпропетровської ОДА, посилаючись на ректора Дніпропетровського державного аграрного університету Анатолія Кобця.

«У Дніпропетровську буде створено агроекономічний університет. У цій моделі об'єднання вузів, запропонованої губернатором Дмитром Колесниковим, знаходить своє місце кожен з трьох вузів - Дніпропетровський державний аграрний університет, Митна академія України та Дніпропетровська державна фінансова академія. Ця модель також була підтримана і Кабінетом Міністрів України. Базовим у цій моделі буде ДДАУ, до якого приєднуються фінансова та митна академії. Усі ВНЗ будуть окремими структурними підрозділами, які самостійно вирішують профільні завдання під загальним керівництвом. База і можливості вузів будуть використовуватися повною мірою. Також будуть збережені спеціальності та обсяги держзамовлення », - сказав він.

Студенти та викладачі ДДАУ, які ще вчора стояли "на смерть" на мітингу і готувалися голодувати, аби не допустити злиття вишів можуть бути вільні - керівництво "вирішило питання" полюбовно. Чому невимовно раді всі функціонери.

«Ми сподіваємося, що після створення такого потужного університету Президент надасть закладу статус« Національного », - сказав ректор академію Анатолій Кобець.

Голова профспілки академію Леонід Рудаков зазначив, що «це рішення справедливо і дієве».

«Рішення знайдено, завдяки створенню нового вузу буде підвищена престижність дипломів, інтереси студентів будуть захищені. Адже новий вуз буде рівня Національного університету », - сказав Голова студентського самоврядування академію Владислав Яцук.

«Буде збережена певна фінансова самостійність нинішніх вузів у складі університету і важливо, що будуть збережені спеціальності та обсяги держзамовлення. У підсумку, інтереси всіх враховані », - сказала ректор Дніпропетровської державної фінансової академія Наталя Редіна.

«Буде збережена автономність вузів у складі нового університету», - сказав ректор Академії митної служби Юрій Петруня.

Прес-служба ОДА також підкреслює, що Дніпропетровська обласна державна адміністрація рекомендуватиме керівника академії Анатолія Кобця на посаду виконуючого обов'язки ректора Дніпропетровського агроекономічного університету до виборів ректора.

За пропозиціями вчених буде створена робоча група для якісного опрацювання питання об'єднання, планується відбутися протягом наступного півріччя. Вступна кампанія проходитиме в звичайному режимі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...