App Store Google Play

Податківці вилучили у магазину техніку на 10 млн і 2 млн грн готівкою

04.07.2013 09:57
Податківці вилучили у магазину техніку на 10 млн і 2 млн грн готівкою

У дніпропетровській торгової мережі, яка реалізує побутову техніку оптом і в роздріб через Інтернет та у магазинах міста, податківці вилучили 2 млн. гривень готівки, описали побутову техніку на 10 млн. гривень, а також опечатали оргтехніку з документацією, що підтверджує протиправні дії керівництва підприємства.

«Податківці викрили схему ухилення від податків, - йдеться в повідомленні Головного управління Міндоходов в Дніпропетровській області. - Справа в тому, що частина побутової техніки, що надходила в продаж, не відображалася у звітних документах, але при цьому реалізовувалася за готівку. Готівка прямувала в «тіньовий» сектор економіки і використовувалася для «конвертації» доходів, які зазвичай не обкладалися податками.

Таким чином, організатори бізнесу ставили перед собою три завдання відразу: списати побутову техніку, яка цілком законно надійшла на реалізацію, отримати додатковий дохід у вигляді готівки і уникнути оподаткування прибутку від торговельної націнки.

Припинили «дохідну» схему співробітники оперативного і слідчого управлінь Головного управління Міндоходов в Дніпропетровській області, відвідавши офісів кримінальних ділків і провівши обшук».

За даними видання «Вся влада», в повідомленні Міндоходов йдеться про торгову мережу «Комфі», яка відома тим, що декларує прозорість своєї роботи і «білу» зарплату.

Втім, у відділі корпоративної комунікації компанії "Комфі" Дніпрограду повідомили, що жодного стосунку до компанії чи її магазинів повідомлення Головного управління Міндоходов в Дніпропетровській області не має. Представник "Комфі" Даниїл Ваховський офіційно запевнив, що мережа магазинів побутової техніки працює в штатному режимі, жодних обшуків й конфіскацій не було.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...