App Store Google Play

Податківці вилучили у магазину техніку на 10 млн і 2 млн грн готівкою

04.07.2013 09:57
Податківці вилучили у магазину техніку на 10 млн і 2 млн грн готівкою

У дніпропетровській торгової мережі, яка реалізує побутову техніку оптом і в роздріб через Інтернет та у магазинах міста, податківці вилучили 2 млн. гривень готівки, описали побутову техніку на 10 млн. гривень, а також опечатали оргтехніку з документацією, що підтверджує протиправні дії керівництва підприємства.

«Податківці викрили схему ухилення від податків, - йдеться в повідомленні Головного управління Міндоходов в Дніпропетровській області. - Справа в тому, що частина побутової техніки, що надходила в продаж, не відображалася у звітних документах, але при цьому реалізовувалася за готівку. Готівка прямувала в «тіньовий» сектор економіки і використовувалася для «конвертації» доходів, які зазвичай не обкладалися податками.

Таким чином, організатори бізнесу ставили перед собою три завдання відразу: списати побутову техніку, яка цілком законно надійшла на реалізацію, отримати додатковий дохід у вигляді готівки і уникнути оподаткування прибутку від торговельної націнки.

Припинили «дохідну» схему співробітники оперативного і слідчого управлінь Головного управління Міндоходов в Дніпропетровській області, відвідавши офісів кримінальних ділків і провівши обшук».

За даними видання «Вся влада», в повідомленні Міндоходов йдеться про торгову мережу «Комфі», яка відома тим, що декларує прозорість своєї роботи і «білу» зарплату.

Втім, у відділі корпоративної комунікації компанії "Комфі" Дніпрограду повідомили, що жодного стосунку до компанії чи її магазинів повідомлення Головного управління Міндоходов в Дніпропетровській області не має. Представник "Комфі" Даниїл Ваховський офіційно запевнив, що мережа магазинів побутової техніки працює в штатному режимі, жодних обшуків й конфіскацій не було.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...